frostorm

  • azimli
  • mülayim ama sempatik (548)
  • 1407
  • 0
  • 0
  • 0
  • 2 ay önce

ekşi sözlük on iki yaşında zirvesi

+1 inizle gitmediyseniz tanıdığınız pek kimse yoksa zerre tad alamayacağınız bir zirveydi. hoş sadece kuyrukta beklerken 1 lise arkadaşımı, 3 üniversite arkadaşımı 2 tane nereden tanıdığımı çıkartamadığım elemanı ve hatta tertibim olan 2 kişiyi gördüm. istanbulun yarısı oradaydı illa ki tanıdık biri vardır ama göremedikten sonra neye yarar.
gelenlerin %80i zaten arkadaş grubuyla ya da +1 iyle gelip kendi dalgasına baktı. tabi ki her zirvenin olmazsa olmazı hatun kaldırmaya gelen tipler ve `ben o kaldırılacak hatunum gel beni kaldır diyen tipler` vardı onlar kendi çaplarında takıldılar. bir süre sağı solu gezdikten sonra üst kattaki müziğin garipliğinden ve alt katta ki varyasyonların baymasından sonra geriye yapacak tek birşey kaldı, tanıdığın birileriyle bir köşede oturup muhabbet etmek. gecenin en eğlendiğim anı ise zminrna ile masa üstünde bozuk parayla futbol oynamamızdı. etraftaki aktivitelerden çook daha eğlenceliydi.

kapının önünde 1 saat beklemek, vestiyer için 40 dk beklemek kart için 30 dk beklemek, içecek için 10 dk beklemek ( o hızlıydı ona lafım yok), ve ilerleyen saatlerde acıkınca yenilebilecek birşeyler satan tek büfe önünde en az 1 saat beklemek insanları yeterince bezdirip geldiğine geleceğine pişman etti zaten.

cem yılmaz dediler geldik. yalan oldu, dolan oldu bir ara uğramış biriylen parmak güreştirmiş diye söylentilerini duydum sadece o kadar.

şimdi bedükseverler gelip oo biz üst katta koptuk çılgınlar gibi eğlendik siz eğlenmekten anlamıyorsunuz diyebilir buna cevaben serhat bedükün tek dinlediğim ve dinleyeceğim şarkısı son sigaram diyorum. ayrıca hiç üşenmeden ara ara üst kata çıkıp bedük sayesinde o çılgınlar gibi eğlenen arkadaşları gözlemledim şu kadar söyleyeyim o kafayı bulduktan sonra bedük değil güdük necmi çıkıp ağzıyla dup tıss ışş tıss yapsa sen yine kopardın merak etme.

neyse öyle ya da böyle ekşi sözlük 12 yaşına girdi, nice senelere bakalım.

devamını okuyayım »