1132 entry daha
  • hem efendi erkek yerine piç adam tercih edip hem de güvenilecek erkek arayan kadın hezeyanıdır.

yok öyle hem piç olsun hem sadece bana baksın aldatmasın.

bunu siz hakkettiniz kadınlar. artık biz size yüz vermiyoruz. gidin piç erkeklerden bulun güveni.

efendi erkekler toplanın zincirlerimizden başka kaybedecek bir şeyimiz yok.
  • güven yoktur koşullar vardır .
  • eğer amacınız sadece güvenilir olması ise, fiziksel olarak standartlarınıza uymayan bir erkeğe onu tanımak için hiç şans verdiniz mi?
  • uzun uzun mu yazayım ? eğer hepimiz aynı şekilde yaratılmış olsaydık karakter,boy pos ,zeka , fikirler,gözler,saç rengi ... bu durumda herhangi bir yönümüzü geliştirme ihtiyacı duyar mıydık ? cevap vereyim buna gereksinim duymazdık . gelelim asıl meseleye kim güzel /yakışıklı olanı istemezki bir erkek olarak güzeli zaten isterim ama sırf güzel olduğu için bu saatte güvenimi sarsacak ve güveni kavramını sorgulayacak kadar yakınlaşmam. yakınlaşmadan önce güven sorgulanır , yavaş yavaş ne kadar güvenilir olduğu ortaya çıkar ve ona göre davranılır. güvenilir erkek bulmak zor değil, yakışıklı bulmadığınız erkekler bence güvenilir erkekler çünkü adamın güvenilir olmaktan başka şansı yok . eğer güvenin boşa çıkıyorsa ilk önce sorunu kendinde arayacaksın neden güvenimi sarsacak kadar bu insana yaklaştım ki diye soracaksın aldığın cevaba göre artık adımını atarsın. kime ne için güvenmeliyiz sorusunu bir sorun önce . ha ayrıca benim güven ile ilgili düşüncem şu '' kimseye güvenme ihtiyacı duymayın ya da kendinizi bu duruma getirmeyin .''
  • bugün bir kez daha tecrübe ettiğim durum. yakın bir arkadaşım, 10 ay önce sevgilisinden ayrıldı. kız aylarca çok üzüldü, ağladı. hep "neden?" diye sorguladı. çünkü ilişkilerinde hiçbir şekilde sorun yoktu, evlilik konusu bile gündeme gelmeye başlamıştı. ama adam son birkaç günde değişti ve ayrılmak istedi. neyse, bugün arkadaşımla birlikte yürürken bir de ne görelim? adam el ele bir kızla birlikte yanımızdan geçti. buraya kadar her şey normal. sonuçta ayrılmışlar, tabii ki hayatında yeni biri olabilir. ama asıl anormallik şu: adamın yeni sevgilisinin, arkadaşımla daha önceden tanıştırılmış olması, hem de yakın kız arkadaş sıfatıyla! bunun erkeği kızı yok ama insanlar neden bu kadar kötü? dürüst olmak neden bu kadar zor? benim arkadaşım aylarca ne çaba gösterdi, hep fedakârlık yaptı. gerçekten de sevince böyle oluyor ama mükafatı bu mu olacaktı? kimsenin sırf egosunu tatmin etmek uğruna, tam olarak sevmediği bir insanın duygularıyla oynamaya hakkı yok! lütfen biraz insan gibi olun, ah almayın. inanın zor değil. bu başlığa yazdım, çünkü öyle denk geldi. bu hikayede erkek kadar kadın(yeni sevgilisi) da çok suçlu.
  • burada yazılanları okudukça inandığım durum.

ben birden fazla kişiyle flört edilebildiğini ve flörtleşilen erkeğin birden iletişimi kesebileceğini buradan öğrendim.

bunların varlığından haberdar olmak istemezdim çünkü umudumu yitiriyorum.
    şimdiye kadar bu tip insanlara denk gelmemiş olmak da benim şansımmış demek ki.
  • genel özetlemek gerekirse cinsiyet olarak ayrılmamalı insanların çoğu bu zamandan kimseye güvenmiyor yani suçu sadece tek bir cinsiyete yüklemek büyük ahmaklık olur, birde güven anlayışına göre değişecek durumdur
  • olay hiçbir zaman güvenilir erkek bulmak olmadı. boşuna yorulmayın.
  • zıt kutuplar çeker. yani kötü iyiyi, iyi kötüyü çeker. iyi iyiyi anca iter!
  • aranilinca güvenilir erkek bulunabilir
    hatta
    (bkz: güvenilir insan bulmanın çok zor olması) böyle yazsan daha iyi
1627 entry daha
hesabın var mı? giriş yap