• erkeklerin burda sallayıp instagramda da aynı özelliklere sahip kadınlara salyalarını akıttığı özelliklerdir.
  • uzun tırnak nefret ederim kimseye de yakışmıyor
  • saçma sapan çantalar
  • doğal durmayan düz saç. yani doğuştan düzdür o ayrı da aşırı sıcak saç düzleştiriciyle 'dümdüz' yapınca.. ı-ıh
  • (bkz: mom jeans) oğlum nasıl yazmazsınız bu nereden moda oldu kim çıkardı allah kahretsin onu tayt ne ise bu tam tersi abi, 10 yıl sonra bu zaman çekilmiş fotoğraflarına bakıp isyan edecek bunu giyen hanımlar.
  • şişman kadınların leopar desen takıntısını anlamıyorum. sanki ağırlığınıza ağırlık katmaya çalışıyorsunuz
  • meseleye söyle bakmak lazım
    kadınlar güzelliği erkekler için değil hemcinsleri için önemserler. egolarını tatmin etmek ben daha güzelim diyebilmek için akla hayale sığmaz ne halt varsa yapıyorlar.
    kalın topuklu ayakkabı,hızma,yüksek bel pantolon,japon balığı dudak,ifadesiz sürat,babet,tırnak ojesi,ibrahim tatlıses kaşı,domuz burnu vb
    lan biz bunlara bakmiyoruz
    hatta igreniyoruz
  • (bkz: dolgun dudak) çok güzel bir şey yalan söylemeyeceğim ama estetik değilse. estetikli kalın dudağı hemen anlıyorum. dudaklarınız aşırı ince değilse yaklaşmayın bence.
    bakın aşırı parası ve imkanı rağmen kylie ve kendal jenner' in yaptığı dudak estetiğini anlamayacak kimse yoktur.
  • fikir beyan edilen bir yere gereksiz duyar kasanlar gelmis.

yok siz dediniz diye cirkin mi olacaklar, size ne falan.

yahu begenmiyorsan basligi kapatir gecersin. fav kasmak icin entry giriyorsunuz ya en garibi bu.

allah akil fikir versin.

ayrica bence de yuksek bel pantolondur. yakisani henuz gormedim. az daha yuksegini giyinde en azindan bahcivan olsun.
hesabın var mı? giriş yap