• kanal listemde olmayan taraflı tv kanalı. eksikliğini hiç hissetmiyorum.
  • ibb kanalı olunca imamoğlu sonrası yayın kültürü değişecek mi diye yakın takibe aldım.

sanırım bir sik değişmedi ya da kanalın imamoğlu ve istanbul büyükşehir belediyesi ile alakası yok.
  • senaryo ve müziği iğrenç olan dizi. dinsel çizgiler içinde romantizm göstermeye çalışıyorlar da olmuyor. sanki kız erkeğe yatak ambargosu koymuş da erkek 200 bölümdür delmeye çalışıyor. saçma sapan yersiz iltifatlar, cilveler falan... oy ben nerelere gidem. bunları izleyenler de menepoza girmiş nineler.

daha ne kadar kötü dizi görebilirim dedikçe kanal 7 daha kötülerini gösteriyor.
  • her ne olursa olsun, diger butun tv kanallarinin saglik programlarinda doktor kapistirmali populist bir yaklasim varken, bu kanal gercekten izleyiciyi bilgilendirme amacli saglik programlari yapmaya calisiyor. sadece bu korona donemi icin degil, hep boyleydi
    edit: imla
  • hint dizileri ve hz. yusuf bölümleriyle hristiyan misyoner kanallarını andırmaktadır.
  • logolarının olduğu kısma mostafa zamani'nin fotoğrafını koyması gereken kanalımsı.
  • nasıl finanse ediliyor hayret
  • karagümrükte yapılan rezaleti ana haberde iyi bir şeymiş gibi yayınlayan kanal. allah kahretsin sizi.

haberi izleyen herkes kutlama yapmak için 112 yi arayıp covidli hasta var desin öyle mi?

rezillik!!!!!
  • https://twitter.com/…tatus/1258909571915153409?s=19

sevda noyan için açıklama yayınlamışlar.

'maksadını aşan ifadeleri kurumsal değerler ve yayın ilkeleri ile uyuşmamaktaymış....

hadi ya?

o programın sunucusunun 'varsa' ilkeleri ile gayet uyuşuyordu çünkü hiç itiraz etmedi. hatta sırıtıyordu ayağını denk alsınlar lafına ilkokul düzeyinde '4 ayak falan' diyerek çok büyük laf sokmalı! hayvan benzetmesi ile destek bile verdi. o ne olacak?
  • t: sahibi şirket için (bkz: hayat görsel yayıncılık a.ş)
hesabın var mı? giriş yap