• kopya cekmek eylemi kar$isinda klasik ogretmen ogretisidir.
    bir turlu denk gelemedim ben o kendi kendini kandiran elemana.
    (bkz: sinifta hoca olmasa da kimse kopya cekmiyor miti)
  • kopya çeken öğrencileri yakalama becerisinden uzak öğretmenin, güya caydırıcı olsun diye söylediği söz. neymiş, öğrenci kopya çekerek aslında kendini kandırıyormuş..iyi de hocam , arada sen de kaynıyorsun, seni de kandırıyor..ayrıca devlet o öğrenciyi sınıf geçirmek için senin o sınav kağıdına verdiğin nota bakıyor. öğrencinin kendini kandırıp kandırmadığına bakmıyor ki..
    biz senin lafını dinledik, kendi kendimizi kandırmadık, eşşek gibi takdirnameler, teşekkürlerle geçtik sınıfları, liseleri , üniversiteleri de ne oldu? yıllarca iş aradık, birşey bulamadık....kopya çekip kendi kendini ve seni de kandıran arkadaşlarla yolda karşılaştığımızda onların işlerinin güçlerinin yerinde olduğunu, hatta bir tanesinin biz daha lisedeyken kendine araba alıp, ehliyet almak için de yaşını büyütmeye uğraştığını gördük..
    hocam boşver bu işleri..bir daha başlıyor olsam, kopya çeker seni de kendimi de kandırırdım..en azından başıma birşey geldiği zaman "oh oldu bana, kendim ettim kendim buldum" derdim..şimdi kime kızacağımızı da bilmiyoruz, bak.
12 entry daha
hesabın var mı? giriş yap