109 entry daha
  • konu açmak için konu açmak
  • olayı önemsemeyen müdür ve çalışan, sözlükteki olayı önemsemeyenlerle aynı kafadalar.

bak çok basitçe açıklamış başlık sahibi. avm vb yerlerde insanlar tuvalete giriyor. belki de bastığı yerde önceki pislik insansıdan kalan iğrençlikler var. buralara basıp gelip markette dolaşıyorsunuz. elinize aldığınız, hatta minik çocuğunuzun aldığı çikolataya o pisliğin bulaşması gerçekten normal mi sizin için?

yeri gelince atıp tutarsınız: vay efendim türkler çok temiz, vay efendim avrupaya temizliği biz öğretiyoruz... evet girdilerde görüyoruz ne kadar temiz bir millet olduğumuzu.
  • migrosta yaşandığı için şaşırmadım
  • entrylerin çoğu bunu normal karşılamış lan. normal tabi. herkes sikinin ucuyla iş yapıyor. bu işin oluru böyle mi yani. bi düşün. bi sor kendine. bu iş böyle mi yapılmalı. bence asıl rezalet bu başlıktaki entryler.
  • bunları normalleştirenler gerçekten hamam böceği gibi yaşamayı hak ediyor.

hijyenin ne olduğunu koca koca insanlar resmen bilmiyor. hayret ediyorum şu hâllerinize.
  • rezaletini şuyunu buyunu bilmemde isviçredeki migroslarda o kıyafetle çalışması imkansızdır.
  • bence tam da bu dönemde dikkat çekilmesi gereken, gerçek bir rezalettir.

başlığı açan arkadaşı tebrik ediyorum.

ayrıca başlık altında yazan insanlara da ne kadar şaşırdığımı belirtmek istiyorum.

artık daha dikkatli olacağım, ben o metro'ları ekmek poşetine koyuyordum, hayvan pisliği bulaşmış ayakkabılarla basılan zemine nasıl dökersiniz o çikolataları diye soran insanlar; siz gerçekten bu kadar saf ve salak mısınız?

marketten aldığınız kutu içeceği yıkamadan içiyorsanız, yoğurdu sütü silmeden dolabınıza koyuyorsanız bu zaten biraz da sizin yanlışınız.

kolinin kapağını açıp, ürünleri içerisinden insan gibi alıp kontrol etmeyi bilmeyen öküzü savunmak için yazmıyorum bunları.

ama eve dışarıdan getirilen her şeyin, uygun bir yöntemle temizlenmesi gerekir. ekmeği suyun altına tutmazsın veya süt kartonu üzerine çamaşır suyu dökmezsin ama mantık çerçevesinde en uygun şekilde hatta bazen kabaca bile olsa bir temizlik işlemi uygularsın.

bunları yapmıyorsunuz, yapmanız gerektiğini bile düşünmüyorsunuz, sonra 2 haftada bir instagram'da ilaç kutusu yanında limonlu ıhlamur hikayesi paylaşıp nazar değdi, ah kimin gözü kaldı diye hastalık güzellemesi yapıyorsunuz.
  • amerika'da walmart'ta fare gören beni şaşırtmayan durum. çok da şeyetmeyin. yediğin ekmeğin, tuttuğun paranın kapı kolunun üzeri daha temiz değil.

puanım: 5/10
  • basbaya rezalettir ama unlu dusunur* (bkz: cuneyt ozdemir)'in de dedigi gibi yine kimse rezil olmamistir. bu ulkede hersey olunuyor ama rezil olunmuyor.
  • kardeş,

beş yıldızlı otellerin "bazılarının" mutfağında...bak tekrar yazıyorum 5 yıldız.
    öyle rezalet başlığına konu olacak durumlar var ki, bu çikolata şeysi nokta kadar kalır.
57 entry daha
hesabın var mı? giriş yap