• rezalet puanım ''0'' evet koca bir sıfır.

adamlar iade edebilirsiniz demiş daha ne olacaktı? sende kalsın paranı iade ediyoruz falan demesini bekliyordunuz sanırım.

size hepsiburada müstehak, iade için kırk takla attıracaktı sana o zaman görürdün.
  • adamlar herşeyiyle eksiksiz teslim etmiş. üstüne üstlük direkt iade alalım demişler yok şöyle böyle demeden. bir de rezalet diyor. vay arkadaş. amazon harbi kaliteyi çok yükseltti. artık millet daha da iyisini istiyor.

teşekkürler amazon.

edit: ortada olmayan rezalet.
  • şu amazon a atacak bok bulamayınca iyice saçmaladılar. rezalet falan yok ortada.
  • sikiş arayan diğer e-ticaret sitelerine gitsin burada efendilik var efendilik !

tanım: olmayan rezalettir.
  • ne yapmaları gerekiyor da yapmamışlar acaba? orasını anlayamadım ben. eksik bilgi yazmışlar koskoca rezalet bu mu tam olarak?

edit : sırf iş görüşmesi yapabilmek adına araya 10 tane adam soktuğunuz firmaların patronlarıyla oturup kalkan biriyim. kendimi övmek için değil; haddinizi bilmeniz açısından söylüyorum bunu.

kral editini şimdi gördüm kusura bakma. hadsizlik yaptım. gerçekten özür dilerim. ben senin patronlarla oturup kalkan biri olduğunu bilsem böyle şeyler yazar mıyım hiç?

sen benim kim olduğumu biliyor musunun 2020 versiyonu mu bu?

edit 2: keşke direk bezos ile çözseydin işini
  • yakında "amazon kuryesi paketi teslim ederken adımı sordu" oha m.kseydin bari diye saçmalayacaklar ondan korkuyorum.

arkadaşın oturup kalktığı patronlar hepsişurada, trendray, n31 patronları herhalde. patronlarla oturup kalktığını bilsek izin alır yazardık fikrimizi pardon
  • ulan öyle bir istiyorum ki sizin gibi tiplerin hepsiburada veya trendyol gibi yerlerden dolandırılmanızı... berkecan bey 2 gün daha kargo bekleyecek diye tribe girmiş. bak sen şu işe! beklemek istemiyorsan mi store'dan git al kardeşim kafa ütüleme.

t: olmayan rezalet.
  • yakında buraya

''rezalet amk öğlen verdiğim sipariş ertesi sabah geldi belki ben bir kaç gün kargo şirketleriyle telefonda saatlerce sikiş istiyorum..ne bu acele amk ?''

yazıcaklar ..göreceksiniz..
  • "biz zaten yazmamışız. yapacak bir şey yok. istiyorsanız iade edebilirsiniz." demişler daha ne istiyosun? çıplak uzansın mı bi de temsilci?
    hey allah'ım 1 günde kargosu gelmiş amazon'a laf ediyor. lan seni döverler.

git n11'den hb'den ne idüğü belirsiz satıcılardan al da gör gününü sen.

inşallah ironi yapıyorsundur. değilse sana laflar hazırladım
103 entry daha
hesabın var mı? giriş yap