3249 entry daha
  • şeytan.
    koca devleti de çürüttüler, hiç gücü kalmamış iki tane kaçağı getirtemiyor.
    yazık.
  • okuyorsundur sen buraları. şeytan gibisin çünkü. suların durulmasını istiyorsun ama durulmayacak. oğlun 1 suçlu ise sen 3 suçlusun. hatta 4 suçlu.

yaptığının yanına kar kalacağını sanıyorsan yanılıyorsun. bundan daha acı tecrübeleri kaçtığın yerde de yaşayabilirsin.

oğlun ölsün, kaza yapsın demiyorum. ama bir şekilde yaşattığın acıları kendinde yaşa. suçlusun. suçlusun. suçlusun. hem de oğlundan daha fazla suçlusun. ne buradan ne twitter üzerinden senin unutturmayacağız.
  • türkiye’deki hukuksuzluk ve başıboşluktan yararlanarak katil oğluyla abd’ye kaçan bir vatansız.

binlerce kilometre öteden yapılan bir tehditle dakikasında rahibi paketleyip abd’ye teslim eden asrın lideri, bir genç katille ona yardım ve yataklık yapan iş birlikçi annesini türkiye’ye getirip yargılayamıyor. heytle höytle dış politika yürütüp her konuyu iç politikaya meze yaparsan afrika ülkeleri tarafından bile iplenmezsin. ülkeyi her anlamda öylesine itibarsızlaştırdılar ki somalili bir alçak bile
    bir türk vatandaşını katledip yürüye yürüye ülkesine dönebiliyor. interpol’ün fellik fellik aradığı suç baronları ve uyuşturucu kaçakçıları türk kimliğiyle türkiye’de fink atıyor. ab verdiği borç para ve krediler karşılığında sığınmacılara entegrasyon ve istihdam şartı koşuyor vs. bilbordlarda gözümüze gözümüze sokulan türkiye yüzyılı dedikleri işte bundan ibaret.

boşuna kendinizi kandırmayın bu aşağılık kadın ve katil oğlu hayatlarının hiçbir döneminde demir parmaklıklar arasına girmeyecek, abd’de gününü gün edip lüks yaşantılarına devam edecekler. unutulmayan skandallar klasörüne bir dosya daha eklendi sadece o kadar. o sürekli atıp tuttukları, beğenmedikleri dış politikada eli güçlü ve saygınlığını yitirmemiş eski türkiye olsaydı diplomatik kanallar devreye sokulup anında buraya getirilirlerdi ama türkiye’yi dönüştürdüler. türkiye artık dışa bağımlı, ekonomisi bile isteye çökertilmiş ve yana yakıla para arayan bir üçüncü dünya ülkesi.
  • oğluyla ceza almayacağını düşünsem de buradaki rahatını asla bulamayacaktır, abd de sürünürler inşallah.

ülkeye girip te ceza almazlarsa o zaman farklı konuşuruz.
  • adaleti parayla alabiliyorsunuz.

şehit olan askerlerle bedelli veya önceden zengin olduğu için torpilli koğuşlara gidenlerin yargıları ne olacak?

benim abim ve bir sürü durumu normal veya fakir olan insan bir hiç uğruna, paraları yok diye şehit oluyor. bunun hesabını kim verecek? dine, vatana bağlayarak kapatıyorlar işi. bu kazadaki insanlar da allahtan bulsun o zaman. adam orman yolunda atv sürerken kaza oluyor ve ölüyor. ebeveynlerin tek suçu ehliyetsiz araba sürdürmeleri. atv sürenin de ihmali vardır. hepsi bi noktada birleşince olmuş işte. ama bana biri cevap versin ya şehitler neden şehit oldu, onların ailesi yok mu? ne uğruna öldüler, niye hiç ünlü veya zengin şehit yok, bir allahın kulu açıklasın.

bu ülkenin ahlakı çökük arkadaşlar. ya ona göre yaşarsınız ya da kendinizi avutursunuz.

ben bi gün zengin olayım, allah yaşatmasın, aynı durumu yaşayayım ben de kaçar giderim. kalsam ne olacak? en kötü ihtimalle çocuk hapiste çürüyecek, gidecek. niye göz yumayım bunun olmamasını sağlayabiliyorsam?

burda kadına sallamanız çok boş. okuyup da aydınlanan olursa ne mutlu.
  • katil çocuğunu yurtdışına kaçıran şahıs.
  • yaptigi her seyin yanina kar kalacagini dana bir mahlukattir. allah seni bildigi gibi yapsin.
  • hukumetten bir aciklama yok bu konuda sanirim. insan cikar bir abd'den suclunun iadesini istedik filan der. ama hicbir sey yapmiyorlar.
  • aç kaldığı günleri görmek dileğiyle.
  • bu minvalde yaşamaya devam ederse zaten abd de polis tarafından itlaf edilecek kişinin annesi.

tanım: başkalarının yuvalarına nasıl ateş düşürdülerse evladıyla birlikte aynı ateşte yanması dilenen kişi.
61 entry daha
hesabın var mı? giriş yap