• saat sabah 4’ü geçti.
    benim için çok yorucu bir gündü ama hala uyuyamadım. ben hayatımda daha önce böyle bir şey yaşamadım. ilk defa uyku için bu kadar geç saatlere kalıyorum.
    acaba bu genel bir uyku sorunu mu diye düşündüm ve eski sevgilim selda’nın whatsapptan son görülmesine baktım. 2 dakika önce online’mış. o bahane ile mesaj attım, selam neden hala uyumadın diye.. uyku tutmadı dedi. o an bunun genel bir uyku sorunu olduğunu anladım.
    lise yıllarından kankim olan ve hala can yoldaşım dediğim rıfat’a mesaj attım. kanki uyuyor musun dedim. yok kanka yatakta bi sağa bi sola dönüyorum gözüme uyku girmiyor dedi. bunun genel bir uyku sorunu olduğunu ve şu anda dünyadaki herkesin bu durumu yaşadığını söylediğimde şaşkınlığını gizleyememişti. durumun rezalet olduğunu ve bu durumda yarın nasıl işe gideceğimizi konuştuk. benim aklima burada rezalet başlığı açıp kamuoyu algısı oluşturmak geldi. eğer yeterli güce ulaşırsak yarını resmi tatil edebiliriz.
  • yaşadığı hikayenin serinliğinden üşüten bir yazarın tespiti. kendisine üstünü açık bırakmamasını tavsiye ediyorum.
  • oruç halimle fena şekilde yorularak dönem olarak değil komple üniversite olarak son 3 finalden 1. sine girdim, yorgunluktan öldüm, 6 sayfa sınav olduk ama cidden be bende uyuyamadım.
  • yaşantıma bakınca benimse şöyle düzgün bir gece uykusu alırsam bir gün bunu ekşi sözlük'te bir başlıkla kutlamam gerekecek sanırım. x tarihi güzel uyku çekme keyfi...

troll veya değil ama bir gece uyumadı diye tüm insanlığın uykusuz kaldığını iddia edecek özgüven her halükarda müthiş.
hesabın var mı? giriş yap