şükela:  tümü | bugün
  • "film" değildir. açıkça görülüyor ki çocuklar için hikaye vakti tadında bir programa kendi imkanları dahilinde canlandırmalar da ekleyerek zenginleştirmişler.

filmin konseptinde bir de anlatıcı var diye başlık açanına mı yanarsın, bunu gerçekten bir film olarak değerlendirip hollywood yapımlarıyla karşılaştıranlara mı yanarsın? kelimeler kifayetsiz...
  • stalker yada potemkin zirhlisini bilmeyen insanlarin, edebi degeri olmayan bir masal uyarlamasinin cocuklar icin olan halini begenmeyip; 300 milyom usd butce ile cevrilmis sadece kâr amaci tasiyan filmler ile karsilastirilmasi. gereksiz bir kiyas
  • hayatında hiç sovyet yapımı film izlemeyenlerin sebepsizce övdüğü film. lan madem sovyet öveceksiniz alın bu filmi övün.

tanım: film olamamış ama başka bir çok şey olmuş sovyet dönemi amatör yapım.
  • başlık sahibine teşekkür etmekle beraber tez zamanda çevirisinin olmasını da diliyorum.

o zamana kadar herkesin bildiği klasik yüzüklerin efendisi ile devam ediyorum.
  • gerçek yüzüklerin efendisi bu değil. bu daha çok pamuk prenses ve yedi cüceler olmuş.
  • jack nicholson, ufakta olsa görünmüş. kendisinin lotr hayranlığı malumunuz.*
  • tanım: rus yapımı uyarlama filmdir.
    izlenecek bir yanı olmayan film olmuş. turist ömer uzayda bunun yanında oskar alır o derece diyelim.
  • amerika'nın ne kadar büyük bir devlet olduğunu göstermiştir. arada 10 yıl fark olmasına rağmen çekilen yapımlar arasında kalite açısından temizinden bi 100 yıl vardır.
  • başlığa girip sıradan ilk 10-15 entry'yi okudum, gözlerime inanamadim. adamlar çok güzel olmuş, şahane falan demişler. ayrıca sene 1991 amk. sanki 1957'de paths of glory imkanları var elde. şunu bizim türkler'e verin bundan kat kat daha iyi çekmezlerse yüzüme tükürün.

bu ne lan amk? bir grup genç toplasip cep telefonu kamerasıyla çekim yapsın, çok daha iyi bir şey ortaya çıkar.
  • (bkz: açmayın korkunçlu film)

dünyayı kurtaran adam bile oscar alır bunun yanında.