*

• metroda 29 ekim cumhuriyet bayramı kutlayan vatandaşların arasında kalmış adam. videoda yer belli değil. tarih: 29 ekim 2019 diye tahmin ediyorum.

metroda galatasaraylılar arasında kalan fenerli'yi akıllara getirmiştir.

video
  • yobaz olan videoya o adamı çekendir. bu beyinsizler tükenmedikçe iktidar vs. olamazsınız. adam saygısızlık yapmamış bir şey yapmamış. yazık gerçekten.
  • yazık la adama tek başına olunca kendilerini savunmayacak kadar acizler
  • bu ülkede ne kadar çok mide bulandıran mahlukların olduğunu bir kez daha ortaya koymuştur.

böyle kışkırtmalar, ileride fitili ateşlenebilecek toplumsal olayları doğurabilir.

ayrıca kıyafetten ötürü bir adamın yobaz olduğunu iddia etmek yobazliktir, anlaşılan 28 şubat zihniyeti hala var.

böyle yapmaya devam ederseniz büyükşehirlerde ortada olan kararsız seçmen size bir daha nah oy verir.

edit: imla
  • olayın geçtiği ortamda kutlama yapan insanlar ve söz konusu şahıs birbirlerine olumlu ya da olumsuz bir müdahalede bulunmamış ve herhangi bir saygısızlık yapmamışken görüntüyü buraya taşıyarak kendi halinde öylece duran bir insanla dalga geçmek en azından orada kutlama yapan insanlara saygısızlıktır ve biraz da kendini rezil etmektir.

tanım: yobaz mı değil mi bilmem ama sarıklı cübbeli sakallı kendi halinde takılan birisi.
  • sizce de biraz abartmamış mısınız? ben de adam tepki gösterdi, ters bir şey söyledi sandım. adam şarkıya eşlik etmek zorunda değil. belki yorgun, belki hasta, belki üzgün. edebiyle köşesinde duruyor işte daha ne yapsın?
    gerici yobazlar dış görünüşü yüzünden, giydikleri yüzünden insanları nasıl yaftalayarak hata ediyorsa, kendini "atatürkçü" zanneden "çağdaş" zanneden yobazlar da her gördüğü sarıklıyı, başörtülüyü, sakallıyı gerici ya da yobaz diye yaftalayarak hata ediyor.
    lafa gelince ortamlarda ayrıştırmak kötü, ötekileştirmek kötü, yaşasın hümanizm dersiniz kim bilecek?
  • asıl yobazlık metroda cumhuriyet bayramını kutlamak.
  • atatürk'ü sadece kendi ulu önderi sanan bir malın açtığı başlık. ben de bekledim adamın "kâfir, ataput" gibi şeyler söylemesini. hiçbiri olmadı, sadece öylece bekledi adam. gerçek niyetini nasıl anladınız ey süper zekâlar?
  • demokrasi çağdaşlık yobaz olmamak bu değil.
  • sarıklı cübbeli sakallı kendi halinde takılan birisi mi ? belki hasta belki uzgun mu ?

keske yolculardan ustleri cıplak, elleri eldivenli ve deri kiyafetli olanlar bi cevirip ustune iseselerdi dedigim yobaz oglu yobaz.

al sana tanim, git otede zirla.
hesabın var mı? giriş yap