• ilk başta olmaz gitmez dedim. bi de brezilya portekizce aksanı sinir bozucu. dili ingilizce yapmanızı öneririm. bitirdim izlenilir. işler değişiyor birinci sezondan sonra.. farki var mı var başla o zaman
  • oldukça beğendiğim brezilya yapımı netflix dizisi. 4. sezon onayını alması sevindirici. bu sezon, aynı zamanda final sezonu olacakmış.
  • beğendiğim ve soran insanlara öneri olarak verdiğim bir dizi. konusu bir çok diziye göre farklı, bazı bazı sacmalasa da genel olarak başarılı buluyorum.
  • konusu güzel, işlenişi kötü dizi. tevsiye edilir, keyifle izlenir, bazı yerler ilerletilir. puanım 6.8/10
  • ilk bölümünü izlediğim, başrolde 1.50 lik minnoş aşırı tatlı bir kızın oynadığı ve bu nedenle de devam etme isteği doğuran distopik fütüristik dizi..
    tek sebep bu değil tabi no panic..
    ilk bölüm sonunda, başarılı bir şekilde şaşırttı.. seyirciyi kandıran, illüzyon yapan, bak top bu elimde değil diğer elimdeymiş diye yanıltan zihniyle oynayan tüm film ve dizi filmlere saygı duyma taraftarıyım.. bu yapımları, olumsuz anlamda elbette eleştirebilirsiniz ama çöp muamelesi yaparsanız, sinemadan anlamadığınızı itiraf etmiş olursunuz..
  • kesinlikle benzerlerinden biri olan the 100 ın yanında aşırı vasat kalan dizi. diğerinin aksine bu bir ergen dizisidir.

görüntü kalitesi düşük. içerik vasat. senaryo kendini ilerletmiyor. bir yere takılmış.

yine de izlenir mi? ehh evet.
  • ne koparsa kardır denen partilerin akp'den ortalama olarak koparacakları oy oranı.

gp: %4.4
    devp: %4.0
    yrp: %0.6
  • --- spoiler ---
    20’li yaşlarında oldukları için dokundukları her şeyi kurutan cenabet ergenlerin atar giderle ortalığın *mına koydukları dizi.

şimdi ortada bir terör örgütü var. ama hiçbir s*ke derman oldukları yok. bir amaç, bir yol haritası, bir strateji ne bileyim en kötü ihtimal düşmanda kaos falan oluşturalım gibi bir şey yok. bir şeyler planlıyorlar arada ama daha amaç aşaması bile sıkıntı.

bir tane safi zarar esas kız var. bu terör örgütü tarafından abini öldürdüler diye kandırılmış yıllarca. yaptığı hiçbir hareketin aldığı hiçbir kararın bir temeli yok. zaten iyi kötü işleyen düzeni daha iyisini yapıcam deyip s*kip atan da bu

olay standart insanlar kaynakları sömürdü bi adada mutlu mesut yaşayalım. geri kalanlardan iyi olanları da aramıza alırız diye başlıyor. bunlar açıklar diyor kendilerine.

bir de karadakiler var. bu terör örgütü ve en başlarda esas kızın yaşadığı yer. b*kun püsürün içinde yaşayıp iyi olan her şeye düşman bir kesim.

ilerleyen sezonlarda ergen benmerkezciliğinin her şeyi ben daha iyi bilirim deyip ayak bastıkları her ortamı b*ka çevirmelerini izliyoruz. eğer henüz atarlı giderli bir ergenseniz iam14andthisisdeep deyip sistem eleştirisi yaptığınızı hayal kurarak izleyebilirsiniz.

--- spoiler ---
  • 14 ağustos'ta 4. sezonuyla geri dönecek netflix dizisi.
  • bir şarj.
hesabın var mı? giriş yap