aynı isimde "gibi" başlığı da var
17527 entry daha
  • ilkkanımın zinédine zidane gibi kafa attığı bir bölüm geliyor. *
  • yeni bölümü saat kaçta yayınlıyorlar arkadaşlar?
  • https://www.instagram.com/…gsh=mw9qzgp4ntbmd2jxzg== bu fragman
    yeni bölüm de 00:00'ı geçince efendim
  • bence yine güzel bir bölüm geliyor.

--- spoiler ---

4.26

harika sahne ahahaha. elektrik direklerine ilkkan'ın gerdirilmesi, kusmuklar, eşekle evlendirilmesi. lağımlarda fışkıran ilkkan, arınma... harika bir başlangıç.

ersoy yine ılık götlük yapıp ağlamaya çalıştı. ama yılmaz bu sefer her zamanki gibi taşşaanı ortaya koydu, biraz sağduyu deyip maskülen baskıyı bertaraf etmeye çalışan ilkkan kim bilir nelerle karşılaşacak.

tabii ki bize yetişkince davranmak yaraşır. hayır demedik işte, demedik ya, katıldık ya, elbette medeni olmak lazım dedin ya, bana yakışan olgunluğu göstermek lazım ilkkan, kişi kişiliğini böyle anlarda gösterir. yılmaz bizden biri ya, halkın ta kendisi. ayıp olmasın diye yapılan bayram ziyareti. pişman olup ortaya çıkartılan öfke.

ahahaha harika sahne ulan. ne sikime kabul ettin ersoy? iki şarap içtin aklını oynattın ılık göt seni.

--- spoiler ---
  • 5. sezonun son 3 bölümü gösteriyor ki dizi çok daha erken bitmeliymiş ve tadı damağımızda kalmalıymış. ama o zaman da “şako bosphorus” gibi harika bir bölümü kaçırmak üzücü olurmuş.

bilemedim, çıkamadım bu işin içinden… ayrıca ilkkan'ın agresif rolleri çok abartılı oynuyor olmasından sıkılmış olabilirim. “aşağılık adam kanlar içinde” belki de en kötü bölümdü.

yine de sizi seviyorum ve yaşattığınız tüm keyifli anlar için teşekkür ediyorum.
  • vasatlaşma kokusu almaya başladığım dizi. "aşağılık adam kanlar içinde" bölümü fazla zorlama olmuş gibi gelse de yan karakterler gerçek hayatta hep gördüğümüz tipler olduğu için yine seyrettirdi kendini. umarım sonraki bölümler daha güzel gelir
  • --spoiler--

kim bilir kaç yıl sonra diziyi seyreden başka bi arkadaşla bölümleri yad ederken :

''yılmaz'ın böbrek taşı düşürmek için tavsiye üzerine her gün bira içip işin ipin ucunu kaçırarak alkolik olduğu, evi pavyona çevirdiği ve eve karı çağırdığı bölüm de baya iyiydi ya''

diye anılacak dizi

--spoiler--
  • beşinci sezonunu geride kalan sezonlara kıyasla daha güzel bulduğum dizi
  • maalesef ömer sinir gelmeden, eski yardımcı oyuncu performansları olmadan, yalan dünya dizisi gibi karikatürize olarak yok olacak dizidir, en sevdiğim dizidir.
45 entry daha
hesabın var mı? giriş yap