99 entry daha
  • hakkında duyar kasılmaması gereken, en hafif tabirle ortamlarda eski kaşar olarak bilinen kadındır.

zamanla ultra bir gavat veya bir saftirik bulup evlenir.

not: kaşarlar ve gavatlar mesaj atmasın.

edit: profil fotoğraflarından anlaşılacağı üzere eski kaşar sahibi olan birkaç gavat yazar alınmış. senin için taze kaşar olsun oğlum.
  • (ara: ateş ettim ve unuttum)

erkek ateş eder ve sonrasında rahatlıkla unutabilir hatta unuttuğunu gerinerek anlatabilir. peki ya kadın?

bin kişi toplansın 50 kişiyle beraber olmuş erkek'ten farkı yoktur desin. farkı gayet de vardır. ve hiç de olumlu bir fark değildir. üzgünüm.
  • bazı kesimler için ilkinden sonrası farketmiyor zaten.

ne güzel hayatını yaşamış işte. gayet sağlıklı ve normal bir durum.

edit: dünyaya leylekler tarafından geldiğini zanneden, seks ile ahlaksızlığı bir gören ortadoğulu arkadaşlar lütfen mesaj atmayın.
  • duyar kasan "ne güzel sağlıklı bir birey hayatını yaşamış" diyen ve bundan faydalanmak ekmek yemek isteyen çağdaş ve omurgasız gavatlara sorun bakalım neden gidip o hatunlarla evlenmiyor da evlenilecek kız var eylenilecek kadın var diye kıvırıyorlar. bu toplumla bu zihniyetle bu afedersiniz amsalaklıkla herkesin yararlanmak isteyeceği fakat gerçekte 10000 de bir kişinin onay vereceği durumdur. yoksa günde 6 - 7 kişiyle para karşılığı birlikte olan gece klübünde calışmış, ardından birisiyle evlenmiş ve değil 50 en az 450 kişiyle birlikte olmuş kadınlar var fakat hayatı boyunca 1 kişiyle birlikte olmuş bedeni değil de ruhu fahişe olanlardan daha sadık daha dürüst ve daha insandırlar. bakış acısına zihniyetine ve toplumsal öğretilmiş tiksinç yoz kültürünüzün ortalık yerine. bırakın kim kimle ne yaparsa yapsın yeterki dürüst olun yeterki insan olun.
    not : oğlum yeyemeyeceğiniz .arrağın altına yatmayın.
  • senden ödünç alıp 50 kişiyle yatmamışsa seni ilgilendiren bir durum yok. çünkü sana giren çıkan bir şey yok.
  • kim daha ucuz eski eş mi yeni eş mi koca mı bilemedim.
  • erkek bunu gururla arkadaş ortamında şöyle yatırdım böyle tırmaladım diye anlatırken, aynısını kadın yapınca neden eski kaşar oluyor.

ya da aynı eylemi gerçekleştirip ballandıra ballandıra anlatan erkek neden eleştirilmiyor.

herkesle yatıp kalkıp, el değmemiş bakire kadın isteyen de, yine bu zihniyettir.

bırakın kodumun yerinde insanlar istediği gibi yaşasın, sen bu şekilde biriyle evlenmezsin olur biter... kimin eli kimin cebinde sana ne! kime ne..!
  • ne gündü beee chp giriş yaptı ak parti çıtayı arşa çıkardı kim bilir daha neler var ama henüz birilerinin kuyruğuna basılmadığı için ortaya çıkmıyor
  • genellikle oğulları bu tip başlık açan kadınlardır. freudyen bakış açısıyla annelerine nefret besleyen bu oğullar, kendi annelerine eski kaşar falan diye lakap bile takabilir.
  • 51inciyi aramaktadır
39 entry daha
hesabın var mı? giriş yap