• dün gece yine güzel bir performans sergilemiş ikili yazın kafeste yaptıkları kadar iyi olmasada yinede çok temiz çaldılar seviyorum bu cocukları .
  • çok geç keşfettiğim, keşfettiğimden beri de birkaç farklı performanslarını defalarca dinlediğim ikili.

o kadar geç keşfetmişim ki keşfettiğim gün meğer adamlar istanbul'da çalıyorlarmış. tabi ben bunu çok sonra gördüm, birkaç gün evvel keşfetsem canlı dinleme şansım olabilirdi. üzdü.

acayip iyi çalıyorlar, bu ikiliden sonra diğer pek çok dj sade geliyor.
  • alp'lerde çaldıkları performansla adeta mest eden süper ikili.

linki buraya bırakıyorum

2019 exit fest'de görüşmek üzere!
  • 24 mart'ta zorlu psm'de çıkacaklarını ancak biletlerin çoktan tükendiğini az önce öğrendim. bi buldurun lan. bileti olup da gidemeyecek olanın bileti anında alınır, bir şekilde güzellik yapıp bilet olmadan da içeri sokabilecek olana çeşitli güzellikler yapılır.

hadi be bi yolunu buldurun be.

editto: yanlış alarm. 2018 etkinliğini 2019 sanıp gaza gelmişim, koftezz nickli arkadaşın uyarısıyla kendime geldim.
  • kendilerini aştılar iyice. cercle setleri zaten muazzam üzerine tomorrowland'de de büyülemişler.
  • (bkz: ear orgasm)
  • tomorrowland 2019 performansları tomorrowland'in youtube hesabınca yüklenmiş. henüz dinlemeye başladım, hayvan gibi olduklarından zerre şüphem yok. adlarını her gördüğümde istanbul performanslarını kaçırmış olmama üzülüyorum her seferinde.
  • "stephan bodzin"in "atlas" şarkısına yaptıkları remix ile "beatport"ta çok uzun süre üst sırada kaldıklarında keşfetmiştim kendilerini. melodic techno türünde güzel şarkılar yapmaya devam ediyorlar. en kısa zamanda yollarının yeniden buraya düşmesi dileğiyle.

edit : imla
  • yeni releaseleri home ile kulakların pasını silip, puslu karantina günlerime güneş gibi doğmuşlardır.
  • camianın doktoru!
hesabın var mı? giriş yap