• özgür buzbaş'ın trtsporda ne işi var dedirtiyor alp pehlivan ve tarık bilmem ne isimli yorumcular. gerçi işsiz kalmış olabilir. yorumlarında a camiasının lehine olan bir pozisyonu yorumlayıp ardından karşısındaki camianın da haklı olabileceğini yorumuna ekleyen yorumcumsulardır. trtsporda maç özetleri hariç hiçbir programı 5 dakikadan fazla izleyemememe sebep olan yorumculardan biridir.
  • trt spor yorumcusudur. futbol geçmişi alt liglerde yedek kalecilik felan filan. buraya kadar her şey normal duruyor. belki önemli bir hatiptir ya da analizi kuvvetlidir. yok arkadaş senin benim ifademden bir artı yorumu yok. ve ne hikmetse trt bir sürü farklı programa konuk oluyor. beş altı farklı programa konacak ne var bu adamda acaba?
  • orta yolcu.

karakter olarak yek net tutumu yok; garip bir insanoğlu.
  • boş kutu kola tenekesi.
  • malum kişinin uzaktan yakınıdır.
  • bu adamı her gördüğümde kanalı değiştiriyorum. rahatsız edici bir orta yolculuğu, kaypaklığı var. çok nadir aykırı bir beyanda bulunuyor, böyle durumlarda da karşıt görüş duyunca başı, kolu, omzu ayrı oynuyor. sanki vasatlığının farkında ve her an kadro dışı kalacağı korkusu yaşıyor gibi.
    t: eskilerin vasat kalecisi, şimdilerin vasat yorumcusu.
  • futbol yorumculuğu zaten boş iş ama bu arkadaş bu boşluğu arşa çıkararak ulaşılması zor bir noktaya taşıyor. sürekli yuvarlak konuşmalar, ne etliye ne sütlüye karışmalar, aman kimseye düşman olmayımcılık, diğer yorumculara ekseriyetle yancılık. futbolculuk kariyeriyle de göz dolduruyor. hele kaleci felan yorumlarken kendi kariyerinden örnek veriyor bazen, yarılıyorum gülmekten. artık kimin torpillisiyse bedavadan vergilerimizi emikliyor.
  • mavi boncukta bir dünya markası. futbol dünyasında olmasa entel pazarında mavi boncuk satabilirmiş ahahaha.
  • ülkenin özetidir bu adam. şeytan birşeyler fısıldıyor da neyse.
  • ne torpilmiş arkadaş. roma'ya da götürmüşler. farklı olsa neyse de bir şey anlattığı da yok. ekmek elden su gölden yaşıyor senelerden beri.
hesabın var mı? giriş yap