• la casa de papel'deki berlin' lakabına şahsın dizideki gerçek adı. pedro alonso, bu karakteri canlandırmaktadır.

dizide en sevdiğim 2-3 karakterden biri.

- spoiler -

1. sezon finalinde profesorle söyledikleri çav bella ve 2.sezon finalinde bordo bereli misali telsizi kapatıp sksjdjd direnmesi ve arkada çalan çav bella benim için en iyi dizi anlarına girer.

dizinin başından sonuna, bütün kurallara uyan, işinin önüne duygularını koymayan tek insandı. tokio orospusu ve rio dangalağı yüzünden çok zorluk çekti ama sonunda amacına ulaştı.

-spoiler-
  • hayatım boyunca bir orospu cocugu gibi yaşadım ama sanırım şerefimle ölmek istiyorum.

- andres de fonollosa (berlin)
  • direnişin ve gururun simgesi olan bir karakter. bella ciaoşarkısını dinlemeyi en sevdiğim insan.
    pedro alonso muhteşem bir oyunculuk sergilemiş, çok güçlü ve etkileyici bir karakter yaratmış.
  • profesör ile abi kardeş oldukları dizinin yönetmeni tarafından doğrulanmıştır.
  • kendisi biraz ruh hastası olsa da hayvan gibi karizmasıyla bize bunu unutturan,güzel giyinen,iyi şarap içen ve rahmetli olan abimiz.ismi de kendisi gibi karizmatik.
  • bu karakteri oynayan oyuncu ne güzel oyuncu, yazan senarist ne güzel senaristtir. empati yeteneği minimal olan akılcı bir insan. 2 sezon boyunca duygularıyla değil aklıyla hareket etmiştir, ölümü bile akıllıca olmuştur. a
hesabın var mı? giriş yap