34365 entry daha
  • malum sitede şöyle bir gezdim ve üzüldüm. ülkemiz ne hale geldi. 30-40 yıllık araçlar korkunç fiyatlara satılıyor. yazık bu ülke insanına.
  • 400k-500k arasına tavsiyesi olan varsa dinlerim.
  • destan yazılan piyasa.

görsel
  • 2014 i20 otomatik 90000 bin km 700 bin.
  • ofisteki arkadaş sıfır toyota almak için belki 15 şehirdeki bayileri aradı ama hibrit dışında araç satışı bulamadı. ikinci elin tutulan araçlar için durgun olmasının imkanı yok
  • satılık aracım ilanda şuna inandım ilanda gerçekten çakallar piyasanın içinde geçiyor ortalığı dağıtıyor araçları normal vatandaşlardan indirebildiği en ölü fiyata alıp, satarken en tepeden satmaya çalışıyor alırken 40 bahane çıkarıp ama şurada çizzik var diyenler hatasız diye aynı arabayı yapıştırıyor, birde açıklama okumayan güzel insanlar var özelden sürekli boya varmı km gerçekmi diye soranlar siz ince düşünüp ne yazarsanız yazın o gelecek o saçma soruyu bulup soracak, en kötü 900 binlik aracınızı 800 olurmu diye sizi sinir edecek garip bir piyasa ve durgun olduğunu düşünüyorum.
  • hiçbir şey bilmiyorsan 1 milyona egea clio falan dandik araçlar alacağına 2. el git faize yatır en azından bugün 1 aya 40 bin tl veriyor. neredeyse 2.5 asgari ücret türkiye’de. patron derdi yok metrobüs derdi yok. durum böyleyken araç alan cidden garip bilemedim *

not: yatırım tavsiyesi değil sadece farklı bir bakışaçısı *bugün alacağınız o araçların çoğu geçen sene aç gözlüler tarafından stoklanan araçlar. kan ağlıyor şuan çoğu beter olsunlar
  • düşük bütçeli olup araca ihtiyacı olup 400-500 bin tl bandındaki tenekelere bakıp kara kara düşünenlere sesleniyorum, sağlam ve uygun fiyatlı japon araçları sizin alacağınız araçlardır. aracımı piyasa fiyatının altında satıyorum 320 bin tl, benzin + lpg, clioları lineaları cebinden çıkarır, paranız da cebinizde kalır, bakımlarını düzenli yaptığınız sürece sanayi yüzü görmez, ilgilenenlere özelden ilan linkini atarım.

tanım: tenekelere 500 bin istenen piyasa.
  • balon için az kaldı. son çıkış şansınız kaldı. %70 faiz ve ab-abd sıkılaşmayı arttırdığı an %40 altına verecekler. çoğu zaten çöp.
  • 300k peşinatım vardı. kalanını krediyle tamamladım. 2019 model clio 1.5 dci touch alarak piyasadan çıktım. kalan arkadaşlara sabır dilerim.
33 entry daha
hesabın var mı? giriş yap