• yediğim içtiğim her şeyi girdiğim bir uygulama olsun. bunların kalorilerini söylesin. evet var böyle uygulamalar. ama şöyle detaylar istiyorum, bunlardan aldığım vitaminleri de söylesin. mesela bir muz yedim, desin ki şu kadar magnezyum şu kadar potasyum aldın ama şu kadara daha ihtiyacın var, şunu şunu yiyebilirsin ya da şu şu vitamin haplarını kullanabilirsin, alternatifleri şunlar vs.
    mesela haftalık rapor versin, çinko içeren bir şey yemedin şunu şunu yiyebilirsin diye öneri sunsun. ama beni de tanısın ben en başta sağlık bilgilerimle beraber ne sevip ne sevmediğimi de belirteyim, yani kırmızı et sevmiyorum diyeyim o da desin ki sen kırmızı et sevmiyorsun çinko için şunu ye. sonra yemek sepetine bağlanıp sipariş vers... yok yok o kadarına gerek yok :)
  • 2-3 iyi fikrim var, yazıldığı takdirde para kazandırabilir. bu işleri yapan yeşillendirsin. win-win.
  • text olarak verdiğim parça listesini spotify'da aratıp playlist oluşturacak bir app. exact match'leri ekleyecek, bulamadıklarını veya alternatifli olanları işlem bitince bana seçtirecek.
hesabın var mı? giriş yap