• ölümü ile akşam akşam üzmüş genç dj.
  • başlığa neden bu kadar entry var ölmüş mü acaba diye girdim. cidden ölmüş rıp
  • bugun hayatını kaybetmiş başarılı dj.

(bkz: levels) parçasini az mi dinledik.
  • live a life you will remember diyerek beni oldukça etkilemişti yıllar önce. kendisi de hatırlayacağı ve hatırlatacağı bir hayat yaşadı. rip
  • çok erken gitmiştir. acayip şaşırdım.
  • parçalarını severek dinlediğim, üzücü bir şekilde ölüm haberini aldığım dj.

hey brother rest in peace.
  • alenktronik müzik dünyasını yasa boğan haberdir. zalım arap çölleri aldı adamı.
  • nefret ediyorum böylesi yetenekli insanların hayatlarına ve sağlıklarına özen göstermeyip, erkenden henüz olabilecek en güzel yaşlarda hayata veda etmelerinden. bu adam kısacık ömrüne müthiş işler sığdırmış bir insan. mesleğine ara vermeden 2 , 2.5 yıl önce madonna gibi bir isme şarkı yapabilecek kadar ilerlemişti kariyerinde.

alkol rahatsızlığı ve psikolojik anlamda rahatsız olduğu için ara verdiğini biliyorduk ama olayın bu boyutlara gelebileceği kimin aklına gelirdi. gerçekten çok üzgünüm, bir yetenek daha gitti. ışıklarla uyusun.
  • universite zamanlarim hep sarkilarini dinleyerek gecti. yemin ederim ki su an universiteden cok yakin bi arkadasimin olum haberini almis gibiyim. cok saskinim. asiri uzgunum.
  • haberini ilk gördüğüm zaman tüylerimi diken diken olay. insan olarak o kadar çok alışıyoruz ki bir ünlünün ölümü sanki çok olağanüstü bir olaymış gibi geliyor. sanki o kişi hiç ölmeyecek gibi. ama avicii, hem erken yaşta hemde hiç beklenmeyen bir sebepten öldü. aslında yakın takip edenlerin çok ileride tahmin ettiği bir sondu bu, çünkü avicii başından bu yana psikolojik olarak farklı seviyede bir insandı. gerçekten inanılmaz bir olay ama yapacak bir şey yok. rip.
hesabın var mı? giriş yap