• 2020 yi geride bırakırken 2021 e girdiğimiz şu son saatlerde bana eşlik eden şarap.
  • trakya'da bulunupta içmeyen bulunmaz.
    hem ucuz hem de lezzetli bir şaraptır. hem gününü hem de cebini hoş eder.
  • kadıköy kadife sokakta cumartesi saran içerken , yanımda duran şişenin ismine takılıp sormadan edemediğim, sahibininde cömertçe ikram ettiği cumartesiden daha iyi olan şarap markası.ismini duyunca tengrici falan zannediyor sunuz şarabı.
  • büyüksün baba bortaçina!
  • bir şarapta bulunmasından nefret ettiğim 2 özellik olan tatlılık ve ekşiliği aynı anda bünyesinde bulunduran rezil içecek.
  • şu an 3 lt si 60 tl.75 ligi 15e gelir.piyasada zaten daha ucuzu yok.bu fiyata sava ve tellibagdan iyi.cok kükürt yok ertesi gün baş ağrıtmiyor ve susutmuyor.tadı tatlı biraz.rengi koyu ,bazı şaraplar gibi sirke kıvamında değil
  • avşa da bir şarap fabrikası ve evi oteli de var
  • avrupa yakası'nda kırmızısından bulabileceğim bir yer varsa eğer, yeşillendirmenizden büyük mutluluk duyacağım bir şarap markası.
  • 4 yıldır avşa da yaşarım ve 3 yıldırda bu şrabı içerim şarap aslında trakya üzümlerinden yapılıyor. 1.5 litreligi yeni fiyatı 17 tl ama ben 15'e alıyorum. ismi gig baba şarap :)
  • trakya da aşırı yağmurdan sonra hasatın son zamanlarında yeşeren şarap. kokusunu ve sadeliği yavanlığınla alakalıdır.
hesabın var mı? giriş yap