• tell me, do you bleed?

ananı sikeyim yaratak mısın batman ya off ki ne of:

http://batman-news.com/…l-me-do-you-bleed-you-will/
  • hay sokucam film tanıtımı taktiğinize ya. 2015 yılında kıçı kırık teaser videosunu 6600 kamerasıyla çekip internete koyuyorlar sonra adı "sızmış" oluyor. he çok meraklandım he aferin tüm yapımcılar gerizekalı bi siz akıllısınız.

sövmemek için kendimi zor tutuyorum zira okuyana saygısızlık yapıyor gibi hissediyorum. ama bu fikir kimden çıktıysa, be amına kodm emin ol bu filmi avengers'tan mission impossible'dan falan daha fazla beklemiyorum.

gelince izleyeceğiz işte adam gibi koyun şu teaser'ı internete ya da fragmana kadar bekleyin. nasa'dan bilgi sızdırıyor sanki pezevenk.
  • batman' dan iron man, yok iron man' dan batman yapmaya çalıştıkları film olucak başımıza bu film.

umarım olmaz.
  • teaser teaser'ından anladığım kadarıyla batman'in ensesi aşağı yukarı 60 santim kalınlığında. e tabi süpermen'le enseye şaplak g*te parmak olacaklar film sonunda, lazım öyle koruma.

baffleck'in tipinin beni sarmayacağı film serisinin ilki ayrıca. yamuk ağızlı christian bale'in kostümü daha havalıydı sanki ama neyse çizgiromana sadık gri kostüm yapmışlar deyip geçiyorum.
  • batman'in bu suit'unun iron man suit çakması olduğunu sanan dc comics ve batman cahilleri, marvel sevicilerince eleştirilen film. açın iki comics okuyun bakın bakalım o suit'un hikayesi geçmişi ne.
  • çıksa da izlesek diye dilimde tüğ bitiren film.
  • the dark knight returns havası olan film. özellikle batsuit doğrudan oradan alınmış. keşke yaşlı ve bıyıklı bir batman görseydik. ben assleck nasıl olacak bilemedim.
  • söyle la, ganıyon di mi? ge lan, ganatacam seni.

--- spoiler ---

- geçen superman'i dövdüm, allah seni inandırsın.
    - yapma.
    - valla yaptım, ganattım pezevengi.
    - sonra,
    - sonra, abi dur vurma, elini, ayağını öpeyim dedi. baktım o kadar kötü bir çocuk değil gibi. tamam affettim, koş, yok uç, hemen bir çay kap gel dedim.
    - vallahi
    - vallahi öyle. yalnız getiriği çay soğuktu pezevengin. bi iki tokat bastım kerataya ama aldım yanıma. alfred yaşlandı, getir götür işlerini buna verecem.
    --- spoiler ---
  • "hayal kırıklığı yaratan film"miş.

daha düzgün teaseri bile çıkmayan film için hayal kırıklığı diyen tipler var, allah akıl fikir versin.

belki ben affleck harika bir iş çıkaracak, gitmeden nasıl karar veriyorsun ki birader buna?

al işte çok uzağa gitme, heath ledger resmen döktürdü joker rolünde, daha filmi izlemeden jack nicholson'dan sonra hayal kırıklığı olur diyen sizin gibiler, filmden sonra oscar adaylığını konuşuyordunuz heath ledger'in.

düzün eleştiri yapmayı bir türlü öğrenemiyoruz maalesef, anladığım bu...
  • the dark knight'a kadar yarrak kürek rollerde oynayan heath ledger tdk'da herkesin götünü düşürdü mü? heh aynı şeyi affleck de yapabilir. kendinizi göt edebilecek büyük laflar etmeyin.
hesabın var mı? giriş yap