• suserların bir kadın için kat ettiği maksimum yol. istanbul bahçelievler - sabiha gökçen havalimanı.

edit 1: an itibariyle en uzak olmasa da uzun zamandır kat etmediğim mesafe
    üsküdar - maltepe

edit 2: gün içerisinde bir aksilik olmazsa akşam işten çıkip beykozdan kadıköye geçeceğim. mesafe toleransım yaş ilerledikçe azalmakta arkadaşlar. eski ergen halim bir kadin için marsa giderdi herhalde.

edit 3: üsküdar - bahçeşehir.

edit 4: gayrettepe - bahçeşehir, uzun süre bu rekoru kıramam sanırım.

son edit: gayrettepe - bahçeşehir rekorumu kırdığım hanımla 2.5 yıldır evliyim.
  • doğum günü sürprizi için ingiltere'ye gittim bodrum'dan.
    ne oldu? benim için büyük iken kendisi için küçük bir adım olarak işe yaramaz sürprizler arasında tozlandı gitti. ingilizdi falan filan. biz de gençtik falan filan.
    not: o mesafenin 10'da birini karım için yaptım. canım benim o kadar mutlu oldu ki. o gün bugündür mesafe katediyorum kaybolduğum gözlerinde.
  • 500t ile ilk duraktan son durağa.
  • kadın için değil de hastaneye kaldırıldığını öğrendiğim bir erkek için ilk uçakla varşova'dan istanbul'a gelmiştim. demem o ki, bu tür eylemler kadınlar için de geçerlidir.
  • o günden tam üç hafta önceydi
    kasabanın geniş bahçesinde ışıklı bir gecede
    sanki artık varoluş bir anlam kazanmıştı
    onun dudaklarına yapışan o birkaç damla hecede;
  • bu sabah sevdiceğime sabah kahvaltısı sürprizi icin beylikdüzü’nden ümraniye’ye gittim
  • londra'dan budapeşte'ye çok uçmuşluğum olmuştur o zamanki kız arkadaşımı görmek için.
  • adem for havva
    cennet to dünya
    yuh artık
    *
  • beylikdüzünden sabiha gökçen havalimanına gitmiştim. o zaman metrobüs son durağı avcılardı.
  • 1.26771081 × 10^23 km ile birinciliği göğüslediğim mesafe. çok uzun ve yorucu bir yoldu fakat kavuştuk.
hesabın var mı? giriş yap