alti kursunlu rus ruleti

  • çetrefilli (370)
  • 794
  • 6
  • 4
  • 0
  • 3 gün önce

türk kızı

sevgili türk kızları,
kusura bakmayın ama salaksınız çoğunuz.

hemen kızma, anlatayım. şimdi sana bir soru;

siz ve biz, nasıl bir kültürün içinden geldik?

doğu kültürü'nün.

yani sikişmenin değil, sevişmenin önemli olduğu bir kültürden. fars, acem, türk kültüründen. siz hiçbir zaman mal olarak görülmediniz. size aşık olundu, peşinizden koşuldu, uğrunuzda dağlar delindi, canlar verildi; ana oldunuz, dünyadaki en değerli varlıktınız. siz her şeydiniz.

sonraları saçma sapan amerikan klişelerine kaptırdınız kendinizi. "bizi mal olarak görüyorlar, siz bizi skmek istiyorsunuz, başka da bir şey istemiyorsunuz, hepiniz aynısınız" moduna girdiniz.

hayır efendim, doğu kültürüyle yoğrulmuş hiçbir erkek böyle düşünmez. (arap kültürüyle kaynaşıp kendimizi kaybettiğimiz yılları saymayın, modern türk erkeği o saçma dönemden kurtuldu.)

amerikan filmlerindeki gerçekleri doğu kültürü'ne yedirdiniz. hem kendinizi mutsuz ettiniz, hem sizi sevenleri.
"ayy beni sigeceğulaarr, komşulaaaar, öyle kolaaay mı"... napıyorsun yavrum sen? teklif ettik sadece. amerikan filmlerinde gördüğün tiplere mi benziyorum ben, amacımı onlarınkiyle bir tutuyorsun.

tabi öyle kolaaay mı diye diye her işi zorlaştırdınız. illa bir leyla mecnun hikayesi yaşayacaksınız.
erkeğin bütün enerjisini sizi elde etmesi için harcatıyorsunuz. oyunlar oynanıyor, taktikler değişiyor. biliyor musun bu sırada saf sevgisiyle, yüreği elinde dize gelen delikanlı için yavaş yavaş metalaşıyorsun. artık bir şampiyonluk kupasından, bir madalyadan farkın yok. çünkü mücadele verdi, ter akıttı. ve biliyor musun artık o delikanlının amacı seni mutlu etmek değil, seni elde etmek... seni elde ettikten sonrasını biliyorsun değil mi? ha?

e kızım niye delikanlıya seni elde etmek yerine, seni mutlu etme fırsatı vermiyorsun?

bir dene?

yok. aferin kızım. aferin.

sonra, "bize eşya olarak bakıyorsunuz"...

baktırtma...sinirliyim ama yine de türk kızları, türk erkeklerinin canlarıdır, ciğerleridir; çok kızamıyorum.

türk erkekleri, siz de akıllı olun, batının bir tek adonis kasını alın. o önemli, gerisini almayın. hayvanlık yapmayın. hayvan herifler, siz de az değilsiniz.

devamını okuyayım »
12.06.2009 16:02