levvce

  • 172
  • 0
  • 0
  • 0
  • geçen ay

kitap okuyan vs kadınlar ile başlanılan başlıklar

bu aralar çok revaçta kadın başlıkları altında kadınlara saydırmak ve kitap başlıklı başlıklarda kitap okuyan kesimi aşağılamak. yazarlar ben nasıl ilgi çekebilirim diye düşünürken kendini nasıl bir rezilliğe düşürdüğünün farkında değiller.
( ilgi çekmek istiyorsan bilgi ve birikiminle doldurduğun entrylerle ilgi çek kardeşim, ne gerek var belli bir kesime hakaret sayılacak entryler girmek.)

toplumsal süreç öyle evriliyor ki şu an toplumda kim ben en cahilim diye bağırsa toplum onu alkışlayacak durumda. burada da şu an böyle bir ortam var ne yazık ki.

sözlükte kendini topluma göre entegre eden bir platform ne yazık ki şu an sözlükte de bu yazarlar moda. sözlükte onlar gibi yavaş yavaş okunmayacak başlıklar ve entrylerle dolmaya başladı.

genel toplumsal olaylarla ilgili bir başlık açıldığında neredeyse tüm entryler birbirinin kopyası çünkü farklı düşünen yazar bir defa yazıyor ardında saçma sapan kişilerle muhatap olmak zorunda kalıyor. özellikle son dönemlerde farkına varırsanız nerdeyse tüm entryler birbirin ardından sıralanmış ve birbirinin neredeyse kopyası. yazarsan öyle yazmak zorundasın, farklı düşüncedeysen yazmamak zorundasın. ( ne yazık ki şu an ki ortam bu şekilde)

sözlükte çok kaliteli insanlar var ama son dönemlerde nerede bu insanlar diye düşünmüyorum değil?

inşallah en kısa zamanda dönerler ve biz de bu insanlardan yararlanırız.

devamını okuyayım »
04.03.2018 01:06