80 entry daha
  • bodrum pahalı diye yakınmamıza hiç gerek kalmadı. artık neredeyse tüm türkiye fiyatları bodrum fiyatlarına yaklaşıyor.

iyi mi kötü mü siz düşünün benim fiyat biçme ayarlarım bozuldu.
  • serbest piyasa der geçeriz . ama işin asıl acı yanı, halkını düşünen bir devlet mekanizması, halkın makul fiyatlara tatil yapabileceği ortamlar hazırlamalıdır ki. bu maalesef kalmadı. eskiden dsi, tcdd, meb vs gibi devlet kurumlarının çalışanlarını vahşi kapitalizme ezdirmeyecek lojman, deniz kamp alanı gibi yerleri mevcuttu. birer birer satıldı. hem de babalar gibi. sırıta sırıta. halk da "evet evet evet ohh evet daha hızlı lütfen" dedi
  • ayran da kesin 100 tl falandir. araplara icki satamadigimiz icin icki tarifesini uyguluyoruz demisti bir isletmeci. belki kendine gore haklidir. sonucta kimse gidip 200 tl lahmacuna 100 tl ayrana vermek zorunda degil.
  • küçücük kumrunun 60-70 tl olduğu çeşmenin eksik kalmadığı acıklı durum.
  • 7 senedir bodrumda yaşayan biri olarak derim ki dostum iyi ki sadece lahmacun fiyatına bakmışsın.
  • mart ayında kilosu bilmem kaç yüz liralık erik
    thy'nin zarar etmesi
    bodrum plajındaki lahmacun fiyatı

kendimi bildim bileli her sene ama her sene bi döngü içinde bunlara kitlesel bi şaşkınlık geçiriyoruz. bi alışın be kardeşim salın ya.
  • bodrum gibi sıçmık bir yere gidip almancı teri koklayacağıma ülkemde daha güzel yerler mevcut..
  • ilk cemre: fedon
    ikinci: bodrumdaki leehmacun
    üç: patronu kendine aşık eden kezo kız dizisi.

yaz geldi amk.
  • lahmacuna 200 lira çok geliyorsa belki de bodrum'da tatil yapmamalısınız.

memleketinize dönün ananızın babanızın elini öpersiniz en azından, burada kafa şişirmeyin.

t: 500 lira da olsa muhtemelen alıcı bulacak lahmacundur.
  • bodrum çok yanlış tanıtılıyor. insanlar korkuyor sonra. oysa istanbul'daki benzer burger king, starbucks ve pidem orada da var ve inanmayacaksınız ama aynı fiyat. üstelik en güzel yerlerde.
74 entry daha
hesabın var mı? giriş yap