• bir beşiktaşlı olarak, beşiktaş tarihinde duyduğum en kötü haber bu olabilir. 8-0 böyle dokunmamıştı bana. belözoğlu'nu falan da getirin madem. arda'yı falan doldurun. ama adını değiştirin şu kulübün.
  • 34 yaşına girecek olan adamın yıllık ücreti olan 3.5 milyon euronun büyük kısmını ödemeyi beşiktaş yönetimi taahhüt etmiş. üstelik kadro dışı bıraktıktan sonra şaha kalkan bir trabzonspor gerçeği varken... bu kadar sıkıntılı karaktere bu para...

bu yönetim akıllanmaz. yazıklar olsun.
  • iki hafta koş, beş altı ofsayt. sakatlan. bir ay yok ol. babet çorapların ve kısa paçanla adamspor’daki arkadaşlarınla barda takıl. lan hayat sana güzel be buro. öyle ya da böyle cengiz inşaat gibisin amk.
  • 34 yaşındaki vagner love yerine 33,5 yaşındaki burak yılmaz'ı alarak kadrosunda ciddi bir revizyona gitmiştir beşiktaş.
    üstüne de 36 yaşındaki ricardo quaresma'yı gönderip 35.5 yaşındaki arjen robben'i alarak revizyonun tillahını yapıp tavaf + zikire başlanabilir.
  • ilk yarı 7 maç oynamasına rağmen en çok ofsayta yakalanan futbolcu olmayı başarmış çamaşır makinası.
  • bazı takım taraftarları ile bazı oyuncular arasında bazen suni, bazen gerekçelere dayanan husumetler olur. fenerbahçe taraftarı ile felipe melo husumeti, galatasaray taraftarı ile volkan demirel husumeti aklıma gelen ilk örnekler. tam olarak neden olduğunu bilmesem de beşiktaş taraftarı ile burak yılmaz arasında da böyle bir husumet gelişti son birkaç yılda. tam olarak bu sebepten saçma sapan bir transfer bu.

volkan demirel'in galatasaray'a transferini hangi galatasaraylı kabullenir? hoş şimdi volkan kariyerinin dip noktasında ama zirve zamanında da istemezdi galatasaraylılar. felipe melo hangi takımın orta sahasına geçse takımın bel kemiği olur, fenerbahçe taraftarı ister mi bu transferi? istemez. beşiktaşlılar da burak yılmaz'ı istemiyor, haklarıdır. hem de ani bir reaksiyon değil bu, ne zaman gündeme gelse anına tepki gördü. mesela fenerbahçe'ye transferi söz konusu olsa ani bir reaksiyon gösterilir, burak gol attıkça unutulurdu. sanmıyorum ki beşiktaş'ta unutulsun.

burak yılmaz iyi bir golcü, bire birde ülkenin sayılı golcülerinden. beşiktaş'ta da uygun şartlar oluşursa leblebi gibi gol atar. gündeme geldiğinden beri sosyal medyayı yakıp kavuran beşiktaş taraftarının gözünü bu goller boyar mı yoksa tepki sezon boyu devam eder mi, göreceğiz.

fikret orman'ınki cidden büyük cesaret. taraftar zaten kendisine ara ara tepki gösteriyor, taraftarın üstüne basa basa istemediğini belirttiği futbolcuyu getirmek hiç makul değil. trabzonspor'un 3.5m€'luk maaşından kurtulmak istediği futbolcuya 1m€ bonservis vermek de, 34 yaşındaki bir oyuncuya böyle bir ortamda 2.5m€ vermek de hiç makul değil. fikret başkan ne yapmaya çalışıyor acaba?
  • allah beşiktaşlılara sabır versin. bu adam tam bir imtihan taraftar için.
  • bir besiktasli olarak diyorum ki, burada simdi rakip taraftar bize ne derse desin, ne hakaret ederse etsin, nasil dalga gecerse gecsin hakli. o yonetimin de gozu kor olsun yuzumuzu yere egdirdi. yaziklar olsun.

ben icime sindiremiyorum arkadas. bu karakterin benim takimimda isi olmamali. emek hirsizligini falan gectim, onu herkes yapiyor da, bu adam arda'nin kankasi karaktersiz bir adam. ulan otobusteki teyze bunu uyusturucu bagimlisi falan sanmisti ya o derece rezil bir karakter. biz caner'den kurtulalim derken bir de bu cikti basimiza. yaziklar olsun ne diyeyim?...

senol hoca da bu transferle gozumden dustu. umarim sezon sonu 3 manevi evladini (caner, quaresma, burak) da alir ve gider...

icine sindirebilen besiktasli varsa da bir sey demiyorum. eyvallah... ama bu adam gidene kadar benim kalbim besiktasima kiriktir...
  • bu transfer olursa şenol güneş'in katır inadı sayesinde olur ve yaş ortalaması bir hayli yüksek olan beşiktaş , bir yaşlı oyuncuyu daha kadrosuna katıp en az 2-3 senelik yıllığı bilmem kaç milyon euro'dan sözleşme yapar.
    böylece sıçmakta olan şenol güneş , sıvamaya geçer.
  • "oğlumla bahçede top oynarken ikimiz de en sevdiğimiz hırsızlar olurduk. o ben olurken, ben o malum kişi olurdum."

by17
hesabın var mı? giriş yap