• arefeyi görmeden bize bayramı yaşattı. gidişin olsun, dönüşün olmasın. o berbat kamera açılı stadından bir ömür maç izlemeyelim inşallah.

düştüğün kesinleştiğinde resmi siteden çay paylaşımı yapmayan da senin gibi olsun.
  • iyi aferin! sen de git, o da gitsin, öbürü de gitsin! bütün genç ve parlak kulüpler süper lig'i kaderine terk etsin.

şaka şaka siktir git.
  • bok gibi kamera açılı stadını da alıp 2. lige gidecek olan, rte'den torpilli takım. rte'nin ve rizespor'un aynı yıl düşmeleri büyük olasılık.
  • sırt reklamı; istanbul 3. havaalanı olan karadeniz ekibi. ligte istanbulspor var onda bile böyle bir reklam yok. diğer takımların tek suçu cumhurbaşkanı'nın memleketi olmaması herhalde.
  • tam şehrine uygun karakterde olan takım. tam ama ne eksik ne fazla.
  • tek isteğim küme düşmeniz taraftarlarınızla ve yönetiminizle bu lige yakışmıyorsunuz.
  • bu gece hakettiğini bulan hükümet destekli takım
  • dünyanın en antipatik şehrinin antipatik takımı. ne seyircisi vardır, ne de oyuncu yetiştirir. umarım bir daha geri dönmemek üzere alt liglerin yolunu tutarlar.
  • her hafta bunların maçını takip ediyorum. yenildiklerini ve çırpınışlarını görüp zevkten dört köşe oluyorum. dün beşiktaş yenildi bu kadar mutlu olmadım. düşmeniz ve bir daha gelmemeniz dileği ile.
  • geldi yine ...
hesabın var mı? giriş yap