• trump gösteri merkezinde izlediğimiz oyun.

akordiyon görmedik oyunda. perhandan çok ahmet’in hikayesi anlatılmış. emek harcanmamış film anlaşılmadan müzikali yapılmış.

oyun esnasında oyun boyunca ses problemi yaşandı.

türkiyede emir kusturica seven balkanlar seven bi kitle var ekmeğini yiyelim mantığı ile hazırlanmış müzikal.

zaman kaybı.
  • hayatımda geçirdiğim en sıkıcı 2 saatin müsebbibi olan müzikal. verdiğim paraya acıdım resmen.
  • ekşiyi okumadan bir yere dersem başıma bunlar gelir tabi! verdiğim parayı bırak zamanım boşa gitti, çöp! hayatımda böyle iğrenç müzikal izlemedim, zaten dayanamayıp yarısında çıktım, rezil ötesi.
  • dün akşam bursa tayyare de izlediğim ve hayal kırıklığına uğradığım müzikaldir.bir kere konuyu anlamak çok zordu çok hızlı geçişler vardı,ses sorunu çok kötüydü oyunculara elbette lafım yok,ama genel anlamda vasattı
  • son 20 dak . daha fazla dayanamadım ve çıktım. oyuncular yetenekli ve sesleri gerçekten çok güzel ancak bir şeyler tam oturmamış gibi. kurgu mu desem prodüksiyon mu desem bilemiyorum.
  • buradaki yorumları görünce eyvah boşa gidecek paralar dedim. hiçte eleştirildiği gibi değildi. bugün antep’te izledim.sıcağı sıcağına yazayım.
    öncelikle ilk kez müzikal izledim. benim için farklı bir deneyim oldu. ilk 10-15 dakika sarmasada sonradan güzelleşti.bazı yerlerde müzik tekrarı ve sesin aşırı artışı nedeniyle oluşan cızırtı rahatsız etti. büyük sahnede oynansa sanki daha iyi olacaktı (antep için bu yorumum). genel itibariyle güzel bir müzikaldi. beğendim. öyle yorumlardaki gibi yarıda çıkanlar olmadı.
    şunu önemle belirtmeliyim filmi izlemeden müzikale kesinlikle gitmeyin hiçbir şey anlamazsınız. çoğu şey havada kalır.
    mesela filmdeki kireç sahnesi müzikalde güzel uyarlanmış.izlemeyen birine sıradan gelebilir.
    ayrıca karakterleri de film izlemeden anlamak zor olacak.
    son iki sahne kesilse bence daha iyi olacaktı ama güzel finalle bunu telafi ettiler. emir kustarica ve goran bregovic sever olarak keyifle izledim.
    ( ahmed rolünü oynayan arkadaşı canı gönülden tebrik ediyorum. çok başarılı)
  • bir karton koli bir de güzel şarkı bul, yapıştır müzikali.

filmi izleyenlere sesleniyorum: müzikali izlemeyiniz. harcadığınız zamana yazık.

filmi izlemeyenlere sesleniyorum: müzikali izleseniz de bişey anlamayacaksınız, çünkü filmdeki vurucu sahneleri seçip birleştirmeye çalışmışlar ama birleşmemiş. harcadığınız zamana yazık.

sonuç olarak; izlemeyiniz, izlettirneyiniz.

müzikaldeki oyuncular da kusura bakmasınlar ve bu oyunda oynayıp harcanmasınlar. gerçi onlar cukkaya bakarlar.
  • burayı okumadan iki kişilik bilet almış bulunduğum müzikal. gerçekten o kadar kötüyse isteyene biletleri iteleyebilirim. *
  • bu akşam izleme fırsatı bulduğum muhteşem gösteri. performanslar harikaydı. filmi izlemeden gitmeyin
  • 3 yıl önce gitmiştim. filmini izlediğim için, önyargılı gitmiştim fakat harika bir iş ortaya çıkarmışlar. gidilmesi gereken müzikallerden.

:filmini izlemeden veya eser hakkında herhangi bir bilgi sahibi olmadan giderseniz çok fazla anlam karışıklığına neden olur ve sıkılırsınız. önerim,müzikale gitmeden önce filmini de izleyin.
hesabın var mı? giriş yap