aynı isimde "bahar" başlığı da var
1384 entry daha
  • haftalık enerjimizi aldık:

kadro süper
    pozitif dizi
    diyologlar 10 numara
    konu işleyişi çok iyi
    yönetmen harika
    senarist muhteşem.
  • daha öncede renginci olduğumu söylemiştim. bahar vb. tiplere antipati besliyorum. kurban dramasina tahammül esigim çok düşük.

bahar dışında herkesin her şeyi öğrenmesi şacma olmuş. bahar'i baloda çok demode giydirmisler.
    rengin'i de olabildiğince gölgelemisler at gibi kadın.

timur 'un baharı fark etmesi ve hatırlamasi rekabetle oluştu ya burası trajikomik. demek ki divan edebiyatı şairleri haklıymış: rakip olmadan aşık olmuyor aşk olmuyor mu?

timur değil ömür, selam bile verilecek bir insan(!) değil.

bahar'in timur'u bosamayip sürekli laf sokması çok ucuz. sürekli bir sosyal mesaj, kişisel gelişim klişeleri cok boğucu ve sanırım ben örtük anlami seviyorum. senaryonun gidişatıni sevemedim.
  • timur'un 38 evren'in 42 yaşında olduğu bir hayat. bazılarına hayat hiç adil davranmıyor as me!
  • youtube a geç yüklenmesinden dolayı gelen yorum gecenin 4ünde yarmıştır.

görsel
  • demetim aşkım evgarım nasıl geçecek sensiz koskoca 1 hafta.
    birde böyle yerde bitirilir mi ya öfff
  • çocukların verdiği tepkileri fazla bulanlar için söylüyorum; umarım empati yapmak durumunda asla kalmazsınız.

bahar da boşasın canım yetmemiş mi ciğerini vermemesi diyenler için de ayrı: değersizlik ve öz şefkat gibi “bana zarar veriyorlar, bu yüzden gitmeliyim” hissi öyle bedava verilmiyor maalesef. bahar’ın bugüne kadar bildiği en güvenli yer timurun yanı, nevranın azarları. sevilmediğini bilse de terkedilmediği tek yer. anlayamazsınız yani ve de kolay değil. imza bir dost

--- spoiler ---

timur’un “karımın anlattığı o şerefsiz alçak adam benim” deme ihtimali ve bunu bütün hastane ve en önemlisi de rengin’in önünde söylemesi bana hiç inandırıcı gelmedi. o yüzden hayal kartını oynuyorum. baharın bu bölüm de dediği gibi “onda o göz yok”
    --- spoiler ---
  • instagram hesabındaki videolarla takip ettiğim, hayallerimi batırmış dizi.
    önümüzdeki iki yılda art arda doğurup kız olana bahar erkek olana timur isimlerini koyacaktım. yıllardır çocuklarıma sakladığım ismi "harika" bir çifte vermişler*.

geyik bir yana, sadece oyunculuk değil enerji uyumunun da önemli olduğunu bu işten anlayabiliriz. herkes bir bütünün parçası ve çok uyumlular.
  • timur sen nasıl bir götsün ki , herkesin içinde bahar'dan af dilerken bile onu manipüle edebiliyorsun.

bahar'ın zerafetini zayıflık olarak görüp, beklemediği kulvardan gelip yapışıverdin dudaklarına. ama yani böyle de olmaz ki şekerim.

enver'in o anki bakışı ve kafasını çevirmesi de , kıskançlıktan ya da kaybetme endişesinden değildi. adam bildiğin tiksinerek kafasını çevirdi. ' bunun babası da böyle şerefsiz haysiyetsizdi, ailece kandırıyorlar herkesi ' bakışıydı o.

rengin'in aklı başında kızının annesi için çırpınması , onu gerçeklerle yüzleştirmeye çalışması izlerken çok geçti bana. kariyerinde iyi olan kadınlar neden duygusal hayatlarında tam tersi başarısız oluyorlar üstüne düşünülesi açıkçası.

daktırrr timur oğluyla balık tutarken , erkekler kadında iki şey arar ; biri şefkat biri şehvet demişti. bahar 'ı bu zamana kadar hep anne rolüyle görüp onu şefkatli ama şehvetsiz bulurken , rengin 'i de şefkatsiz ama şehvetli gibi değerlendiriyordu. ancak bahar'ın kendinden emin adımlarla merdivenden indiğini gördüğünde büyülendi ve gözünde sadece şefkatli bir kadın olmadığını anladı.

seren'le uras'ın beden dillerini çok tatlı buluyorum. herkes seren'e lâf sokuşturuyor ama ben altta kalmayan tavrını, hırsını, elini taşın altına koyuşunu, tüm bu eril hallerine rağmen uras'la birlikteyken ona olan nazını cazını çok beğeniyorum. yüksek ihtimal zor bir ailenin içinden gelip doktor olmuş. yakışıyosunuz gençler.

neyse dört gözle nevra'nın dolandırıldığını anladığı anki tepkilerini bekliyorum. çok eğleneceğiz şekerim.
  • doksanların sonundan ikibinlerin ortalarına kadar olan süreçten sonra tek izlediğim tv dizisi oldu. tebrikler tüm emeği geçenlere.
  • izlerken fark etmemişim arka planda diye, doruk bahar'ın timur'un eşi olduğunu duyunca bayılmış ya ahahaha
23 entry daha
hesabın var mı? giriş yap