• az önce gelen güncelleme ile battle royale modu gelmiş oyundur.
    edit.izlenimlerden sonra editlenecek
  • battleroyale sıkmaya başladı bile..
    artı free olmasından dolayı hileci dolup taşacak..
  • bu güncellemeyi yapmak için çok geç kaldı. pubg ve fortnite'dan hemen sonra getirmiş olsa hem kullanıcı kaybetmeyecek hem de daha fazla kullanıcı cekecekti. diğer battle royale oyunlarına kayan arkadaşlar ilk oyunlarından sonra tadını alamayıp pubg, fortnite ve cod'a geri dönecektir.
  • gece gece telefonumu bol bol çalması ile haberdar olup, yatağımdan kalkıp pc ye kurulmama sebebiyet vermiştir. hadi bismillah..

editlenecektir.
  • 6 tl'ye aldığım, yeni alacaklar için şu an 77tl'ye satılan oyun. fiyatının bu kadar yüksek tutulmasının sebebi nedir acaba. bir mod için bu para da verilmez.
  • bir zamanların efsanesi olan oyun ne hale geldi arkadaş.
    (bkz: üzdü)
  • steam' de anlık olarak pubg oynayanların sayısı yarı yarıya azalırken csgo oynayanların sayısı iki kat artmış durumda.
  • hileye sakın çözüm bulma amk gabeni.
  • halka açmayı yanlış güne koymuşlar. fortnite'ın yeni sezonu da bugün başladı. e haliyle fortnite şu an twitch.tv üzerinde 250k, cs go 200k izleniyor.
  • bok gibi bir mod ile sıçıp sıvamış oyundur. 16 kişilik bir server için 7 dk bekledim oyuna girer girmez loot için kasa gördüm ancak ne yaptıysam açamadım, sonrasınsa ise gördüğüm ilk rakibimle yumruk yumruğa kapışıyordum birisi gelip p2000 ile arkadan vurdu. ardından oyuna tekrar başlamak için aratma tuşunu tıkladım oyun hata verdi kapandı. şimdi ikinci deneme turum için yaklaşık 6 dakikadır sunucuya bağlanmayı bekliyorum. daha fazla deneyimleyip tamamıyla bu moddan soğumak amacındayım.

büdüt: köpek gibi optimizasyon sorunu var, kasayı kırıp silahı aldım giderken oyun kapandı, oyunu tekrar açtığımda maalesef kaldığım yerden devam edemedim.
hesabın var mı? giriş yap