• (bkz: çukur (dizi))
  • ios uygulamasından çukur (dizi) açılmıyor. uygulama hata verip kapanıyor. bu hata parantez içinde dizi yazan durumlarda oluyor. sayın yetkililer bir kulak verin.
  • başlıktan, parantez içinde, (dizi) yazılarak yaratıcı bir bug çukuru üretilmiş. app ekşi ile içine düşmekten bir hal olduk. eski köye yeni adet styla yapmayın ki bizde ekşideki arama butonu zekamızı sınamayalım.
  • güneşin batıp gecenin çökmeye başladığı zaman gecenin ilk doldurduğu yerdir. gece üstüne çöküp doldurunca sadece gündüz görünür olacak, geceleri gözlerden kaybolacaktır. gece en çok çukurda var olacak, en erken çukura gelecek, en son çukuru terk edecektir. (bkz: bilge karasu)
  • çevresine göre aşağı çökmüş olan yer

(bkz: tdk)

başlıklar ayrıldıktan sonra ıssız, bir başına, kıyıda kendi halinde, entry girilmesini bekleyen başlık. arada bir böyle yazan olur da o eski ihtişamlı günleri hafızasında canlanır, küçük bir umut kaplar içini diye yazmak istedim.

yalnızlık zor çukur kardeş. anlıyorum ben seni.
  • bir kürt ailesi üzerinden anlatılması gereken hikaye. ercan kesal ile daha bir efsane dizi haline geliyor. son zamanların en sağlam dizisi olduğu muhakkak.
  • beyoğlu'ndaki evsizler emniyette ifade verirken ikametgah bilgisi mecburen lazım olduğunda, polislerin matbu olarak yazıdığı mahalle. tüm evsizlerin adresi çukur mahallesi çukur sokak no:1.
  • izlediğin diziyi ..... iyi izle tekrar gel.
  • tarlabaşı'nın en güzel mahallelerinden biridir/biriydi. artık yarısı var, yarısı yok.
hesabın var mı? giriş yap