• hatunlarla elinde silahlarla poz vermeye bayılan bu zat, özendirdiği hayatın bazı reaksiyonlarıyla karşılaşınca nasıl da götüm götüm kaçıyormuş.
    fakin kreyzi tabi.

https://youtu.be/axrf9fr6kvi
  • run dan run.
  • evindeki cephanelikle ve son model silahlarla poz vermeyi biliyordu dümbük..
    al bi tane de çık tara işte..
  • ya dan kardeş o kadar kadın ve silahla poz vermeye benzemez bu işler. gerçek silahın sesini duyunca topukların böyle götünde kaçar gidersin.
  • normal olan. adam hayatı için kaçıyor.

adamı neden kaçtığı için eleştiriyorsunuz amk? terör saldırısından sen olsan kaçmaz mıydın? adamın bireysel silahlarının olması kaçmaması gerektiği anlamına gelmiyor, yanında taşıyor olsa bile.

bana şu görgüsüzü bile savundurttunuz, helal size amk.

edit: bunun geyiği yapılacak birşey olmadığını umarım birinci elden görmek zorunda kalmazsınız.
  • başlık: selen17f
    entry: ilerde çıkmayı düşündüğüm sözlük yazarıdır.
    entry: .kmek istediğim sözlük yazarıdır.

başlık: orospu çocuğu ile dallama arasındaki farklar
  • (bkz: run bilzerian)
  • sattığı silahların kendine doğrultulmasından dolayı kaçması olayı.
  • instagram story'sinden izlediğim kadarıyla kaçmasının sebebi yanında silahı olmaması. önce oteline geri dönüp silah alıyor, ardından olay yerine gidiyor ateş eden(ler)i vurmak için. ateş eden yakalanınca da yapacak bir şeyim kalmadığı için otelime geri dönüyorum diyor.

adamdan hazetmem ama pek oyle anlattığınız gibi değil sanki.

edit:imla
  • mermiye kafa mı atması bekleniyordu acaba. gerçi kendisinin silahla çekilmiş fotolarıyla baya ironik olmuş ama..
hesabın var mı? giriş yap