• siz tam olarak kendinizi nerede konumlandırıyorsunuz bilmiyorum, ancak 225 lira vererek bilet aldığım organizasyonunuzda beni 2 saat kuyrukta bekletemezsiniz. öyle bir lüksünüz yok. etkinliğiniz şişli'de ya da mecidiyeköyde de değil ki verdiğimiz parayı da umursamayıp evimize dönelim ?? hangi cüretle sen beni, 2 saatte geldiğim organizasyonunda, 2 saat orada bekletiyorsun dostum ? etkinliğin karakterine özel eleştiride bulunmak istiyorum ama daha oraya gelmeden dün yaşadığım rezilliği tekrar ve tekrar yaşıyorum, dolayısıyla yediğiniz bok sıçtığınızın üstüne çıkıyor.

2 yıldır yapmıyordunuz, yapmayın abi bir daha. olmuyor belli ki. öyle böyle değil, efsane kötü bir organizasyondu. isolate'e ayrı, solomun'a ayrı, murat uncuoğlu'na ayrı lanet olsun.
  • gelmeyenlerin hiçbir şey kaçırmadığı festivaldir.
    2 saat kuyruk (herkesin kaynak yapmasına izin verilen, denetimin olmadığı kilometrelerce kuyruk)
    içeri girerken güvenliklerin herkese köpek gibi davranması
    leş tuvaletler
    saat 4'ten sonra main stage'in sesleri kısması
    sabaha karşı içeçek suyun tükenmesi
    gibi türkiye tipi problemlere maruz kaldık.
    bi' daha gideni siksinler.
  • acik sigara paketleri cope atiliyor sonra vay baba ben duymadim demeyin
  • ekip arkadaşlarım basılı bilet alma işini son güne bıraktığı ve son gün biletix gişelerinden bilet satışı olmadığı için delice sıra beklememek adına erken giriş yaparak gecemizin rezalet geçmesini engellediğimiz festival.

saat 8 sularında giriş yaptığımızda yaklaşık yarım saatlik bir sıra beklemenin ardından giriş yaptık. tabi içerisi lise mezunları pilav günü gibiydi o saatte, saat 1 civarında bırakın adım atmayı hani iğne atsan yere düşmüyor derler ya, öyle bir kalabalığa evrildi.

standart "kapasitenin üstünde bilet satışı" ve buna bağlı olarak çılgın sıralar, yukarıda da değinildiği üzere sabah saatlerinde suların bitmiş olması gibi maalesef alıştığımız rezaletler dışında pek bir problem yoktu açıkçası. kapıda ziyan olan içinden bir iki dal alınmış paketlerin ardından sigara satışını tekel fiyatından yapmaları paketlerin ardından duyduğumuz acıyı bir nebze hafifletti *

setler genel olarak vasattı. alt sahnenin havasızlığı ve tıklım tıkışlığı sebebiyle çok iştirak edememiş olsak da cumartesi akşam 8'den pazar öğlen 12'ye kadar geçen sürede bir iki performans dışında etkileyici bir sahne yoktu ne yazık ki... solomun güzel başlayıp hızla vasata indi; kötü değildi ama beklentimizi karşılamadı.

şu organizasyon işini ne zaman becereceğiz acaba...
  • reis ekibi toplayıp geliyor kafes'e 4 ağustos'da...

(bkz: solomun)

(bkz: adriatique)
    (bkz: kollektiv turmstrasse)
    (bkz: hosh)
    (bkz: magdalena)
    (bkz: johannes brecht)
    (bkz: karmon)
    (bkz: undercatt)
    (bkz: lehar)
    (bkz: musumeci)
    (bkz: andy bros)
    (bkz: magit cacoon)
  • bir çok rezaleti içinde barındıran etkinlik.
    9 buçukta orada olmamıza rağmen, çin seddi gibi bir kuyruk vardı, kilyos sınırını aşıyordu resmen. 12 gibi anca içeri girebildik, undercatt ve lehar'ı dinleyemedik. zaten kazara tuvaletiniz gelse, oradaki sırada da yarım saat bekleyeceğiniz için çoğu şeyi kaçırıyorsunuz. solomun ve adriatique' i dinledik, setleri fena değildi. ama değer miydi, hayır.
  • bi daha gideni siksinler diyenlerin seneye gene gidip kendilerini siktirecekleri festival. bu ülkenin insanı böyle sikilmeyi seviyor.
  • kampsız etkinlikte seks döneceğini sanan, noktalama yoksunu zavallı yazarlarımızı gösteren, muazzam bir line-up'a sahip olan ve tabii ki ucuz bilet aradığım festival.
  • yüksek bpm'de standart ritmler.. umarım lineup a maceo plex ve boris brejcha da eklenir.

arşivimde bulunan isimlerden birer track:

super flu "mygut" (solomun remix)
    kollektiv turmstrasse - last day (david august revision) - official video
    adriatique - space knights (original mix)
    patrick chardonnet - all ı got (musumeci remix)
hesabın var mı? giriş yap