• bunu sen niye hesapladın ben neden okudum diziyi de izlemediğim halde hiç bilmiyorum.

canım sıkılmasaymış o zaman
  • hesap doğru , en ufak bir kaydırma yok tebrik ederim
  • şubenin hooters giderlerini düştükten sonra geriye garson kızların bahşişi kalıyor. michael'in şube giderlerini hesaba katmalısınız.
  • mutlaka ingilizce'ye çevrilerek reddit başta bilimum hayran sayfalarında yayınlanması gereken on numara analiz; sonuna kadar okudum, on numara olmuş.
  • başlığı daha açmadan (bkz: jamesharden) eseri olduğu 100 metre öteden belli. yine boş durmamış.
  • basliktan "ne?!? jamesharden bu!" dedim...
  • benim teorim en baştan beri aslında bu şirketin kara para aklamak için paravan bir şirket olduğuydu ama okuyunca fikrim değişti... gibi

çeyrek milyon dolarlık satışı tek ofislik bir kağıt şirketi nerede yapıyor? hadi yaptı tamam diyelim, hammaddeyi nereden temin ediyor nerede üretim yapılıyor? hepsi tek bir ofis içinde mi yapılıyor?

hadi diyelim dağıtım ofisi aracı olarak para alıyorlar ve bu yüzden tek bir ofis ile işlerini hallediyorlar desek o da imkansız. reklam yapacak muhteşem bir zeka, yok. biri adolf hitler taklidi yapıyor, diğeri delgeçi jelibon içine sokup şaka yapıyor vesaire. elemanlarda reklam yapacak zeka da yok.

yok da yok. ne olabilir peki? arka planda bir şeyler olması gerekir ki bu da konuyu saptırır...
  • hesap mükemmel, ama bu şubenin parti ve kutlama giderleri bence hesabı nötrler
  • (bkz: ağır işsizim, kafama sıkacağıma sözlükte ateş edeyim ruh hali...)
  • (bkz: hesaplayan adamlar)

bir işsiz oturmuş bilmem kaç saatini telef etmiş bir hiç uğruna, giri itibariyle de 261 kişi bu işsizi yermek yerine alkışlamış. bu memleketin bu halde olmasının sebeplerinden birisiniz, bilesiniz.
hesabın var mı? giriş yap