• aylık $4 gibi orgazmik bir fiyata beklenenden fazlasını veren kullanışlı vpn sağlayıcısı. fiyatı kadar önemli olan bir husus da, atılan maillere çok hızlı yanıt vermeleri.

artı bir avantaj da, kuzey kıbrıs merkezli olduklarından dolayı da log tutma gibi bir zorunlulukları yok. çünkü öyle bir kanun yok orada.

paypal ile kolay da ödeme yapılıyor.

ilgili sorularınız varsa yardımcı olabilirim.

edit: http://www.earthvpn.com/
  • bu vpn sunucusuyla ilgili değişik bir durum var.

bu sunucuyu kullanan hollandalı bir çocuk çıldırıp anonim bir isimle okula bomba koyacağını mail atıyor. bunu earthvpn üzerinden hollanda ip'si alarak yapıyor. normalde vpn üzerinden bağlı olduğu için herhangi bir iz sürülmesi mümkün olamaz. ama araya yetkililer vs giriyor, iş büyüyor ve hollanda'dan bağlı olduğu vpn sunucusunun datacenter'ının ip log'larını kayıt altında tuttuğu ortaya çıkıyor. polis geriye doğru iz sürerek bomba tehtidinin bizim çocuk tarafından yapıldığını buluyor ve çocuk göz altına alınıyor. tabii bu olay internette duyulunca earthvpn'e olan güven giderek azalıyor ve earth vpn buna karşı hiçbir açıklamada bulunmuyor.

velhasıl kelam, ucuz mucuz diye kellenizi federallere kaptırmayın. veya daha güvenlisi, kafayı sıyırıp sağ solu bombalama tehtitlerinde bulunmayın.

not: olayı sorgulayan bir mail attım kendilerine, 2-3 saat arasında döndüler bana. müşteri hizmetlerinin hızı mükemmel. fakat olayı sadece şöyle açıkladılar:

--- spoiler ---

hello adi olmayan cocuk,

our privacy policy states that you will use our service according to our terms of service.ıf you use our service for terrorist attacks we will not protect.therefore as long as you use our service for legitimate reasons you are safe.

--- spoiler ---
  • yasaklar memleketi olduğumuz şu günlerde beni dünyaya bağlayan vpn sunucusu.. hem uygun fiyatları ile hem de hızlı serverları ile çok memnun olduğumu belirtir şiddetle tavsiye ederim..

(bkz: 20 mart 2014 twitter'in engellenmesi)
    (bkz: 22 mart 2014 google dns'e erişimin engellenmesi)
  • 2 haftadır kullanıyorum. f/p oranı çok iyi olan bir vpn servisi. gördüğüm tek eksikleri, windows için çok kullanışlı bir bağlantı programı olmasına rağmen, android ve ios için benzer bir uygulama yapma gereği duymayıp, ayarların manuel olarak yapılmasını istemektedirler. mobil uygulama da yapsalar tadından yenmeyecekler yeminle.
  • sakın ola bulaşıp da e-mail adresinizi vermeyin, sizi maille boğarlar.
hesabın var mı? giriş yap