• sabitlenmiş entry
    ekşi şeyler ile ilgili geri bildirimleriniz ve içerik önerileriniz için bize ulaşmak isterseniz mesaj kutumuzu yeşillendirebilirsiniz.
  • 265 entry daha
    • sözlüğün forum kafasından çıkmasını sağlayacak yeni sitesi.

debe'ye giren sikimsonik entry'lere 'sözlük çok bozdu amk' diye söverken, bugüne kadar hiç görmediğimiz entry'leri ortaya çıkarmış bi şeye laf etmek bizi her şeye bok atan bir güruhtan başka bi şey yapmaz. para kazanmalarına neden bu kadar tepki var onu da anlamış değilim. sözlük sanki bizim mükemmel entry'lerimiz için varmış gibi. hem bu siteden para kazanmaları sizi rahatsız ederken hem de aynı siteden para talep etmek gerçekten çok itici, siz yazmayın zaten bu kadar çelişki içinde.

siteyi eleştiren yazar sayısı bu başlık altında yok gibi. ben yazayım.

-entrylerin birçoğunu daha önce okumadım. yazarların adını çok görmedim o anlamda güzel keşif. tasarımını sevdim, görseller de kaliteli.

-gereksiz ne kadar bilgi varsa burda olacak gibi hissettim. sözlüğe hiç girmemiş biri için yararımız olucak ordan okur bari diğer insanlar.

-internetin bugünkü halinde hiçbir yer kendi içinde kalamaz, kalmamalı da. sözlüğün eskisi gibi olmadığını kabul edip arada bir geldiğimiz yıla da bakmak durumundayız her şeyi eksilemek yerine. şu anki format bozulmadıkça sağ üstten komşuculuk oynarım.
    875 entry daha
    hesabın var mı? giriş yap