şükela:  tümü | bugün
 • böyle bir şey yok ama,ama oluşturamamamız için de herhangi bir neden yok,
  şöyle ki;yardıma gerçekten ihtiyacı olan yazar arkadaşlar için asgari seviyede katkıda bulunabileceğimiz bir fon oluşturmak minimal 1 lira 2 lira ile bile katkıda bulunsak esbabında hayatını belki de bir nebze olsun düzene sokabileceğiz insanlara elimizden geldiğince yardım hareketi.
 • (bkz: herkes 1 lira verse adamlari) faydali olabilicek olusum, ama bu isler icin vakiflar vs. var oyle camiye yardim toplar gibi toplanamaz bu paralar.
 • şu başlığın tutmaması ne kadar büyük bir hayal kırıklığı be...
  üzüldüm valla.

  şimdi mesela şurada böyle bir başlık olsa, ben sorsam,
  peder beye bir şiir kıtabı çıkartıcam emme, konuya hakim değilim, bi el atanın kırk yıl kölesi olurum...
  sonra işten anlayan bir dostum mesaj atsa,
  ben ona şöyle salaş sikindirik, tam da biz ekşisözlük yazarlarına yakışır bir boktanlıkta mekan bulup bira ismarlasam, konuşsak yardım etme işimiz görülse...

  olum süper lan, bence mükemmel başlık burası, haybeden başlık açıp kalabalık yapacağına, bi tane de böyle format dışı bi başlığımız olsun ne olur mesela? sözlük mü çöker ulan zaten boku yemiş dürümde. bırakın bi kere de kullanıcıları tarafından dürtüklensin ne olacak?

  bu arada, bi de sıcaktan arabanın ön göğüs kaplaması resmen söküldü, göstergenin önüne iniyor yumuşak deri, yapılabilitesi var mı yoksa komple göğüs mü değişiyor len? bi yeşillendirin olum sevaptır.
 • kurulsun, katılalım, kimin elinden ne geliyorsa "iş gücüyle, fikir paylaşarak, yol göstererek" onu sunsun. +1 ile üsküdar - istanbul civarından seve seve katılacağım tim.