• adam saçı kesiyor, sivilce patlatiyor, nabza göre şerbet veriyor, parfüm sıkıyor,birazda degdiriyor 20 lira istiyor .1 paket sigara 10 lira zaten.yılda 5 kez traş oluyorum is bitiyor ödediğim para 10 ya da 15 lira.
  • saçım baya az, üstte nerdeyse hiç kalmadı. kuaföre gidiyorum, sıra bekle, lüzumsuz geyiklere maruz kal, adam makasa bile gerek duymuyor zaten makineyi alıp indiriyor tüm saçı. gittim kuaförlerin kullandığı mooser diye bi marka var, ondan aldım. giriyorum banyoya kendim indiriyorum 5 dakikada. ben artık 20 tl vermiyorum yani.
  • geçen gün 35 liraya olduğum hede.

10-15 liraya traştan bahsedenlerin nerelerde nasıl traş olduklarını pek bi merak ettim.
  • kadın fön’ü 20 liraya bulup da öpüp başına konulan zamanda yapılan erkek serzenişi.’ bro madem bu kadar muzdaripsin epilasyon yap kurtul be yahu’ dedirten başlık.
  • 3 numaraya okeyim, diyen varsa bedava yapabileceğimi belirterek fiyatı kırmak istiyorum. ingiliz asilzadesi gibi bombeli bir kafa yapınız varsa 3 numara içinizdeki haşin erkeği ortaya çıkarabilir kanımca. ensenizi natural yaparım, favorilerinize dokunmam. ideal erkeğin tıraşı bence budur. bu arada berber filan değilim. kendi kendime yapabildiğim bir tıraş modeli olduğu için yeteneklerim bu yönde gelişti. bir nevi alaylı diyelim. amerikan isteyen olursa çok fena kalbini kırarım, bunu da söyleyeyim.
  • eğer savaşacak kadar güçlü değilsen, düşmanını kucaklamalısın. her iki kolu da sana sarılı iken silahını sana doğrultamaz
  • 25 verdiydim en son saç sakal yüze de ada ancak çok mu dicem değil az mı dicem az değil ekonomi cidden kötü.
    saçları uzatmaya devam
  • sigara icenler için ucuz olan eylem zira herşeyi sigara parasına göre değerlendiriyorlar.
    bir ölçü birimi olarak 1 paket sigara parası
hesabın var mı? giriş yap