• canlı dinlemesi muazzam olan rus piyanist, eğer gidecekseniz ön koltuklarda seyretmenizi tavsiye ederim. --- spoiler ---

sanatçımız piyanoyu daha çok dinlettirse de davul çaldığı kısım harikaa
    --- spoiler ---
  • ünlü rus piyanist ve müzisyen. valse şarkısıyla gönüllere taht kurmuştur. önümüzdeki aya ülkemizde 7 8 şehirde konser vermesi planlanıyor. ülkemizde böyle isimleri görmek çok güzel umarım devamı gelir.
  • evet ben de dinlemeye bayılıyorum ama besteleri gayet basit... konser fiyatları da bence fazla ama adam sadece türkiyeden bir servet götürdü heralde. teşekkürler türkiye...
    kaçımız idil biret dinledi acaba.
  • herkes yeteneğinden bahsetmiş ama bunun dışında utangaçlığı ve nahifliğiyle beni etkileyen bir adamdır.
    göz teması kuramıyor, hep mahcup bir tavrı var. bakışları mahzun, zapzayıf.
    sanki eski zamanlarda yaşasa aşkından verem olacak gibi. öyle güzel ve zarif.
  • yeni tanıdığım ve iyiki tanımışım dediğim rus müzisyen, piyanist ve davulcu.her bir parçasında kendinizden birşey bulabileceğiniz, uzun zamandır böyle güzel bir müzik yolculuğu yapmamıştım diyebileceğiniz parçalar kendi orkestra senfonisinde mevcuttur. türkiye’de kapalı gişede bir yılda 41 konser vererek yılın en iyi yabancı sanatçı ödülünü de almış bulunmaktadır.
  • piyanonun başına geçmesiyle farklı dünyalara alıp götürmüştür. bu akşam gerçekleştirdiği konserde ekibinde yer alan çellist sempatikliğiyle gönlümü çalmıştır.
  • yann tiersen, ludovico einaudi ile birlikte ruhunuza sakinlikler içinde huzur dolduran rus sanatçı.

field ve valse eserleri ile birlikte bulutlar üzerinde süzülebilirsiniz.
  • istanbullular çok şanslısınız.
  • 6 aralıkta da adana da olacak piyanist.
  • yine yeni yeniden kaçırmak kahroluyorum şu an ya hatta ağlamak istiyorum 2 3 hafta önce baktığımda göremedim be adam
hesabın var mı? giriş yap