• aylık 9,90 tl ve 1 hafta ücretsiz deneme şansımız olacakmış.

içeriklere baktığımda1 kitap alıp ihtiyac sahibi bir öğrenciye hediye edip exxendeki youtuberlar gibi olmamasını sağlamak daha iyi bence.

edit: kaynak istemiş bazıları.acun'un instagram hikayesinde görebilirsiniz.
    edit2:bazıları ne kadar aldığımı sormuş.biri de entry açıp satılık demiş.exxen'i gömmüşüm nasıl para alıcam? tazminat davası açmazlarsa iyi. ekşinin işte bu tarafını sevmiyorum. kolayca iftira atılabiliyor. fikrin varsa söyle ama iftira atmak ayıptır. bu arada ekşiden içerik paylaşıp alacağım üç beş kuruşa ihtiyacım yok çok şükür.ayrıca kalemşör ekşicilerin anında uçurulduğunu bilmiyorsan burada yazmayı bırak derim.gerçi yazı yazmıyor ona buna sallıyor :)
  • 1 yıllık 99 tl yaparsa şans verilir gibi duruyor.

youtuberlar ile işim yok fakat güzel belgeseller ve dizi film çeşitliliği gelir gibi duruyor. netflix'te öneri olmadan güzel bir şey izlemek imkansız gibi bir şey.

ekleme: reklamlı fiyat 9.90 tl olacakmış okuduğum kadarıyla.

sevgili acun ben ve yüzbinlerce insan üç beş kanal takip ettiği halde youtube'da sadece reklam izlememek için o parayı veriyor.

bu devirde reklam izlemek için 9.90 tl veren insanlar bulacağım umuduyla yola çıkmamanı tavsiye ederim. :)

az çok bu işlerle uğraşan biri olarak işler iyi gitmezse survivor'da yarışmacı eleme oylamalarını exxen uygulaması üzerinden yaptığın an anında tatmin edici sayılara ulaşırsın. *
  • hay exxeninize de acununuza da reklaminiza da diyecem ama durduk yere basimiza bela almayalim.
  • çöpe atacak 9,90 tl'ye sahip olmadığım için beni ilgilendirmeyen açıklama.

her ay 9.90 tl'yi pişirip yesem daha fazla zevk alırım. :)
  • izleyici kitlesi daha çok sms atan tayfa olacağı için abonelikleri de 1 sms atarak sağlasalar bence daha mantıklı olur.

edit: şurada içeriklerin afişlerini görebilirsiniz.
  • amazon primevideo'dan daha pahalıdır. bu fiyata ne sunduğunu merak ediyorum.
  • hayatta vermeyeceğim ücrettir.
  • storytel'e 3 katı para veririm daha iyidir.
  • alacaklara olanlara lafım

size müsteqaq.

https://www.youtube.com/watch?v=ig4wsv1k4qc
  • 50 kuruş eder, ama 990 kuruş edeceğini zannetmediğim hede.
314 entry daha
hesabın var mı? giriş yap