226 entry daha
  • mala vurmak icin uye oldugum site. herkes okul arkadaslarini bulmak icin girdigi icin zorlaniyorum ama yine de ekmek cikiyor...
  • sozluge nazaren. reverse engineering gerektiren site. burda nicke denk gelip hatun olup olmadigini cozmeye calisip sonra bilgi toplama mumkunse resmine ulasma ve ona gore islemlere baslarken, burda malum grupta resimden begenip, nickini ogrenmeye calismak gercekten yazar mi oylesine mi gruba uye olmus arastirmak seklinde oluyor. meger ne cok kesfedemedigim hatun varmis sozlukte daha allahim sen buyuksun..

(ha diyecen "niye kasiyon direk ordan poke et filan" heh saf oyle resmime bakti yazdi bana olmasin diye tabii ki. burdan boyle onemli olan ic guzelliktir yazdiklarina ve beynine hayranim ayagi ile bagliyom olayi)
  • bagimlisi olmus millet, rezalet valla. kaldirmisim hatunu ordan atmisim eve, "ay bi facebookuma bakayim" diyo geciyor onune mesmerize olup kaliyor. orda benim profile detailimde -we hooked up- i filan isaretliyo bi hook etseydik de ondan sonra isaretle, amina koyim ya..
14451 entry daha
hesabın var mı? giriş yap