• n'golo kante'nin bir maçta 19.3 km koşabildiği oyun.

https://steamuserimages-a.akamaihd.net/…a84dc32b87/
  • döndüm amk oyununa... 4 seneden fazla olmuştu bırakalı ama dayanamadım döndüm.

meşhur football manager rehberi'ni de yarım bırakmıştım. biraz ısınma turları atayım onu da tamamlarım.

gelelim ilk izlenimlerime;

en son oynadığım sürüm 2013 idi. aradan 5 sürüm geçmiş ama oyun aynı. sadece skin giydirmişler menüleri sağa sola atmışlar bir sürü görsel (ui) şeytanlıkları yapmışlar ama core game dediğimiz asıl oyun hala orada. bir iki tık fazla bastım ama aradığım herşey yerli yerindeydi. bu bir artı mı eksi mi bilemiyorum ama dönüş için kolaylık sağlayacağı kesin. fakat bir açıdan da bakınca bir arpa boyu yol gitmemişler. medya soruları bile aynı...

abuk bir kasma var. beta diye pek ses çıkarmıyorum ama high-end pc'de bile kasıyorsa bir yanlışlık var bu işte. umarım düzeltirler.

lisans vs muhabbeti yerinde saymış. hatta bazı ülke ve takımlarda geriye bile gitmiş.

maç motorunu test edecek kadar oynamadık 2-3 maç atıp çıktım ama yine öyle aman aman bir fark göremedim 2013 ile. grafiksel farktan bahsetmiyorum. kaldı ki biz bu oyunu text-based oynardık fi tarihinde. benim kastettiğim oyun motorunda daha önce görmediğim bir şeye şimdilik denk gelmedim. -ki ben hemen herşeyi görmüş olabilirim eski motorda-

neyse ufak ufak ısınalım hem rehberi tamamlamaya çalışacağım hem de youtube kanalı açıp kariyer yüklemesi yapacağım. çoğu arkadaş izlerken daha rahat öğrenebilir.

ömrümü yedin fm..
  • @fm2018_gs twitter hesabımda başarılarımı olaylarımı hikayemi paylaştığım oyundur.

not: sadece gs ile 200 sezon falan oynayıp dünya rekorunu kırmayı planlıyorum, takip edin ;)
  • mobil versiyonu alınmaması gereken oyuncak.
    (bkz: #71963378)
  • 2018 regen tarihleri için şuraya göz atabilirsiniz. gençlere şans veriniz efendim.
  • oyun çok yavaş akıyor ya umarım bu geceki tam versyonun çıkışıyla düzelir bu sorun. işlemcim de o kadar kötü deil ki.
    geç gelen edit: oyunun tam versyonu akıyor ya, maç içi takılmalar en aza inmiş, günler de hızlı ilerliyor.
  • tam sürüm gelmeden inatla indirmedim. ne zaman gelecek bu zımbırtı? bir yeşilinizi alırım.

edit: gelmiş. indiriyorum. bu arada onlarca yeşil geldi. ne güzel insanlarsınız siz.
    edit ıı: crack mrack soranlar var. 2012'den beri o toplara girmiyorum arkadaşlar. kafadan 500 saat oynuyoruz her oyunu. saati 20 kuruşa falan geliyor. para değil yani. uğraşmayın torrent morrent.
  • steam üzerinden türkiye saatiyle 10 kasım saat 02.09'da tam sürümü yayınlanan oyun. hepimize hayırlı olsun.

edit: 449.5 mb bir ek indirme yapıyor.
  • tam sürümü de gayet yavaş olan oyun...
  • "sabaha kırarlar" dedirten oyun.
hesabın var mı? giriş yap