210 entry daha
  • şok olmuş durumdayım. normalde uyuduğum bir saat olmasına rağmen uyku tutmadı. biraz bbc radyoyu dinleyeyim dedim. sunucu "ex-wham singer george michael dies at 53, publicist said" der demez aptal oldum. ingilizce yanlış mı anladım diye hemen görsellere baktım ve acı olayla karşılaştım.

gerçekten ne diyeceğimi bilemiyorum. ben bu adamın çok büyük hayranıyım. benim için gelmiş geçmiş en iyi 3 erkek vokalden birisidir ki diğerleri micheal jackson ve freddie mercury'dir. sevgili micheal jackson'ın ölüm haberini de yine böyle uğursuz bir gece yarısı almıştım. george'da bize bu acıyı yaşattı.

umarım çok daha güzel bir yere gitmişsindir. seni hiç unutmayacağım özel insan.
  • cenaze toreni hala yapilmamis efsane sanatci.

adli tip uzmanlari ve savcinin yaptigi otopsi incelemesi subat sonuna kadar surebilirmis.

anlamadigim konu, olum haberi, "supheye yer birakmayacak bicimde ve yataginda huzur icinde" seklinde verilmisti. normal bir olum icin 2 ay otopsi incelemesi , ustelikte soz konusu boyle bir star olunca tuhaf gorunuyor.

belki de george'un hayatini kaybetmesinde bazi kirli ayrintilar var.
  • amina kodugumun dunyasina bu kadar guzel bir adam mi fazla geldi lan? anasini avradini sikeyim boyle isin olmesi gereken o kadar uzun kisa serefsiz varken, sesiyle hayatimiza guzellik katmis bu muhtesem insanin olmesi reva miydi be.

allah kahretsin baska da bir sey demiyorum.
135 entry daha
hesabın var mı? giriş yap