• ayasofya müze olduğu içindir.
  • (bkz: fantastic chomars and where to find them)

adamlar krokiden bile mağduriyet çıkardılar. pes.
  • google'ın ne yaptığını sorgulamayacağım.

ben işgal edilse selimiye'nin kiliseye dönüştürülmesini istemem. ayasofya'nın cami yapılması en baştan yanlıştı, muhteşem camiler yapabilecek bir medeniyetin varken elin hristiyanını kendinden nefret ettirmekten başka neye yaradı ayasofya'nın cami olması ben anlamıyorum.

kardeşim amacımız müslüman olmayanlar bu dini, müslümanları sevsin değil mi?
    onların yanlışlarına bakarak neden yanlışta sidik yarıştırıyoruz ki?

başkasını terkeden kadınla evlenip, dönüp senin eski hatun fena demek gibi.
    rakibin futbolcusunu transfer ettikten sonra onunla alay etmek gibi.

(bkz: eziklik)

not: namaz kılan müslüman.
  • orda izlemiyoruz ya ayasofya’yı. bırakın yapsın. google resmen mastürbasyon yapmış ??
  • sultanahmet'i detayli modellemisler, ayasofyayi basit modellemisler. yani sultanahmet'e kiyak gecmisler, diger binalara ve camilere bakmak lazim tam karar vermek icin.
  • dinsiz biri olarak saçma bulduğum durum, ulan google senin görevin mekanları olduğu gibi göstermek, sana ne minareden kubbeden, isterse tepesinde miki mause heykeli olsun çizmek zorundasın. 500 yıl once dikilmiş minareyi neden çizmiyorsun?
  • sen amerika'nın şirketisin aq. niye yunan sikiyle gerdeğe giriyorsun ki?
  • kesin kılışdar'ın işidir.

zeka problemi olmayan birinin anlayabileceği üzere (2 üstte de arkadaş belirtmiş) modelleme ile alakalıdır. verilen linklerden de görüldüğü gibi aya irini ve sultan ahmet camii detaylı modellenmiştir. diğerleri de eklenir zamanla.
  • bilinçli yapılmıştır gözden kaçacak bir şey mi bu ? büyük bir hazımsızlık var müze olduğu halde , biz kendimizi çok hafife alıyoruz . yeni zelanda camii katliamında kullanılan tüfeğin üzerinde yazanları unuttunuz galiba .
hesabın var mı? giriş yap