• efsane dizi olamaz ama boşlukta izlenebilir.

elka olmasa yüzüne bakmazdım.
  • tamam, evet, çok harika bir dizi değil. sıradan denilebilir. yemek yerken izlenir.

--- spoiler ---

joy scroggs: let me ask you something. what's the deal with old ladies and track suits?
    elka ostrovsky: well, it's simple: in your twenties you dress for men, in your forties you dress for success, in your eighties you dress for a bathroom.

--- spoiler ---
  • diğer amerikan dizilerine nispeten daha komik olan dizi...en azından gülme efektinin içini dolduracak esprilere sahip...türkçe dublajı biraz rahatsız edici olsa da izlenilebilir buluyorum...
  • sex and the city'ye selam çakan 'indecent proposals' isimli 2. sezon 21. bölümü tek kelime ile efsanedir.
  • çok keyifli sitcom. olağanüstü değil ama güzel.
  • fazlasıyla eğlenceli bir dizi. özellikle betty white'ın canlandırdığı elka karakteri hayran olunası. hem 91 yaşında olup hem de o enerjiye sahip bir insan olmak, gerçekten inanılmaz.
  • kadınlara hitap ettiğini düşündüğüm, severek izlediğim dizi. ancak dizideki hatunların gerçek hayattaki yaşları beni şaşırtıyor.

komik teyze rolündeki ev sahibi elka, 91 yaşında.
    ünlü rolündeki bir gram yağ olmayan victoria, 63 yaşında.
    memişkoları güzel sevimli melanie, 53 yaşında.
    memişkoları küçük ama bacakları göze çarpan ingiliz aksanlı joy, 52 yaşında.

bu kadınlar ne yapmış? ne yemiş, ne içmiş? her biri olduğundan 15 yaş daha genç duruyor.
  • seyircili stüdyoda canlı olarak kaydedilen dizi. girişinde öyle diyor.
  • özellikle izlemek için açmadığım ama denk gelince de sıkılmadan izlediğim sevimli dizi. golden girls ekolünden geliyor, bu bile eski amerikan sitcom'larına bayılan benim için yeterli. betty white'da ayrı bir etken. 91 yaşında bu kadar fıstık bir hatun görmedim ben başka. dizi her anıyla çok komik diyemem ama eğlenceli kesinlikle. yakaladınız mı izleyin.
hesabın var mı? giriş yap