şükela:  tümü | bugün
  • sırt çantaları 15 gün içerisinde %100 zam almıştır. evet, iki katına çıkmış fiyatları.

edit: david lynchadlı yazara tesekkurler.
  • zamanında dv6000 modeline sahip olmuş ve çalışır vaziyette düşürmem sonucu harddiskini bozmam ile 15 seneye yakın ailemize hizmet vermiş markadır, zamanına göre o şık tasarımı ve dokunmatik panelleriyle gönlümü çalmıştı , standart kullanıcı için gayet yeterli ve uzun ömürlü parçalar ve ürünler üreten firmadır ancak yazıcısının kartuşları yüzünden bezip 1 sene kullanamadan emekli ettiğimide not etmek isterim.

bu arada üstteki yazara ithafen , a fiyatlı bir ürün %100 zamlanırsa fiyatı 2a olur ve 2 katına çıkar , bi ürüne kendisin 2 katı kadar zam yaparsan 3a yani 3 katına çıkartırsın basit anlatımda.
  • eşşoğlueşşek ezik rezil bir markadır. piyasaya sürdüğü kendi ürününe sadık durmayarak, bilişim teknolojisinin ağır abilerinden olamamıştır.

gözümün önünde duran başkasına ait hp marka pr1101u modele sahip bir klavyeyi hepsiburada.com dan alma gafletinde bulundum. asıl gafletim güvenerek klavyeyi 1 ay açmamak oldu tabi ki.

klavyeyi açınca enter tuşunun küçük tasarlandığını gördüm. hatvani enter tuşu yerine backspace kadar tuş yapmışlar. ilaveten normalde q klavyede z tuşunun hemen solunda yer alan küçüktür büyüktür tuşları sağdaki ctrl nin yerine taşımışlar.

hp ye de bu ürün sahte diye şikayet edince ürünlerinin arkasında durdular, ürün türkiyede satılmak için üretilmemiş deyip geçtiler.

bir ürüne belli bir model kodu basıyorsan dışarıdan temin ettiğin üçüncü parti malzemeler değişkenlik gösterebilir ama tasarımı kurcalamak nedir yahu? üstelik almak istediğim referans pr1101u klavye ile %95 aynı. ama bu hödüklükler yüzünden kullanamayacağım ve klavyeyi , ilk karşılacacağım hp çalışanının kafasında kıracağım .
  • "nasil olup da hala batmadigina sasirdigim sirketler" listemde ilk ucte yer aliyor.
  • bugüne kadar logosunu taşıyan herhangi bir cihazın düzgün çalıştığına tanık olmadığım marka.
  • ızmir yetkili servisinin resmi sitesindeki telefonlarina cevap verilmeyen, adresine gidildiginde tasindigi ogrenilen bir garip olusum.

hayir gelmisken eski isyerinin verdigi bilgisayari tamir ettirelim dedim, gidip para versen almam.
  • özellikle laptoplarinda kullandigi malzeme kalitesini hic begenmedigim marka.
  • pişmanlık.
    dokunmatik diye almıştık ama malzemesi cidden kalitesiz, 2.5 yılda bataryası pert oldu ve gerçekten düzgün kullandım sürekli şarjda kullananlardan değilim. bir daha alacağım bir marka değil kendisi.
    ek olarak denilenin aksine bende inanılmaz bir ısınma sorunu yapmadı. daha önce mac kullanmıştım 7 yıl belki alüminyum kasa olması ve pilini 5. yılın sonunda değiştirmek zorunda kalmam da etkili bu konuda. ama bir sonra ki seçimim asus, acer ya da huawei olabilir.
  • (bkz: #118877238)
  • 26 ocak öncesi kayıt edilmiş kodunu aradığım bilgisayar firması. bu entry kendini imha edecektir.