• kendisi ilk defa okulda dikkatimi okunmayan logolu bir grup t-shirt'ü giyen çocuk olarak çekmiştir. "üniversitedeyim, bari uzatayım" uzunluğunda saçlara (askerden önce), ve zamanla anlayabileceğiniz bir konuşma stiline sahiptir (kısık sesle ve kelimeleri yutarak). tanıdığım en iyi tespit yapan insanlardan biridir. ota boka gülmekten üniversite hayatında bile hoca tarafından ayrı yerlere oturtulmayı başarmışızdır. gereksiz birtakım özelliklere de sahiptir:

- kafasından hayvani dört işlem yapar.
    - ellerinin güzel olmasıyla yerli yersiz övünür.

yine de candır, kardeşimdir.

gerçi asıl can babasıdır. (bkz: şahin k)
  • başarılı tivitırcı.
  • babası kendisine fırça çekerken, halıyı yapanları, halının üstündeki çiçeğe benzeyen desenin gerçekten çiçeği mi kastetmiş olduğunu düşünen yazar.
    (bkz: babanın gereksiz gerilim yaratması/@huor elensar)

badilistlere sokulası.
  • aşırı hiperaktif yazar. sakin kardeşim..
  • geri dönmüş yine buraların tozunu attıracak hiperaktif yazardır. *
  • "futbol kitlelerin afyonudur!" diye diye kafayı buldu, bi güzelleşti. geçen de yeni bi sistem üzerinde çalışıyorum diyo. bi adamın peşinde 22 top koşacak diyo. maskülen hegemonya altındaki bu spor dalını, seksizmden ve kapitalizmden uzaklaştırmak adına çalışmalarım var diye de kılıf bulmuş. kayınço kaymaktan tatlıdır dese daha isabet olurdu.

ayrıca o, kadir inanır taklidiydi :(

edit: otuzbirin oldum.
  • (bkz: teyfik sikret)
  • önce okulu, sonra askerliği göz açıp kapayıncaya kadar bitirip işe güce başlamış olmasından dolayı inceden kıskandığım panpişim. ayrıca öyle mükemmel bir insan ki, ben fenerbahçeliliğini başka kişiliğine has yönleriyle bu kadar güzel telafi edebilen bir insan daha görmedim. sdlkfjsdlkf mucuk
  • the black keys'in anadolu boy şarkısı eşliğinde oldukça güzel dans ettiği söylenen yazar. patron sabahları ayrı bir neşe kaynağıdır.
  • minik masum kardeşim, ayrıca fevkalade sevecen benim gibi.
hesabın var mı? giriş yap