• nasıl pis bir milletiz lan biz? şunu yapan erkeklere ılık falan denmiş başlıkta. ayrıca götünden taşağından akıntı olanları da gördük. lan nasıl yani valla anlamadım bak götten akıntı nasıl oluyor? kırk yıllık götümden tek akıntı gelmedi, ne yiyip içiriyonuz olum siz hayvana?

yaz akşamları çıkartırsın iç çamaşarını, jean kalır üstünde, ya da şort. sallaya sallaya dolaşırsın ya aha ben onu çok seviyorum. sırf o duyguyu yaşamak için bile çıkıyor üstünden zaten. bir kere çıktığı zaman bir daha da giyilmiyor meret.
  • rüyasında her gece kamyon deviriyordur.
  • yaz günü terleyip buram buram tşk kokmak istemeyen erkektir. normaldir. normal olmayan beyaz slip donlarını ortası sararana kadar giyen necislerdir.
  • temiz erkektir.
  • (bkz: going comando)...
  • skorla ne alakası var bilemedim. temizlik ve rahatlıktır. her sabah evden çıkarken farklı boxer ile çıkmak adetimdir.
  • yayacağı kötü kokularla etrafı rahatsız etmek istemeyen düşünceli, empatisi yüksek erkektir. iki gün üstüste aynı gömleği de giymez.
  • bu sıcaklarda her gün duş alıp temiz giyinen adamdır.
  • herhangi bir beklentisi olmadan bunu yapıyorsa temiz bir erkektir.
  • benim sevgilimdir her sabah duş alır, çamaşırlarını değiştirir, mis gibi kokar. iç çamaşırında kirlilik anlayışı kötü koku değil, yumuşatıcının vs. kokusunun gitmesidir. hijyenik hijyenik yaşıyoruz, mutluyuz.
hesabın var mı? giriş yap