• ev yapımı şarap ve reçel götürmüştüm, o da evde pancake yapmıştı. piknik yaptık. böyle değişik bir kombinasyondu, sonra evlendik zaten. kahve de olurmuş, o güne donebilsem kahveyi de getirirdim.
  • kahveden anlayan kızdır.
  • hesabı kim ödeyecek tartışmasına girmek istememiş olabilir
  • geçenlerde biriyle buluşmuştum aynı bu şekil termosla kahve getirdi. parkta oturduk bir bankta, sonra güneş çok vurunca bir ağacın gölgesinde oturduk çimenlerin üstünde. iki üç saat sohbet ettik çok keyifli, epey güldük. o da benim gibi çok doğal samimi birisi çıktı.
    sonra sahile gittik yürüyüş yaptık biraz, günbatımına kadar.

abi zaman da nasıl geçiyorsa anlamıyorsun, bir bakıyorsun akşam olmuş, gece olmuş.
  • elleri öpülesi hatun kişisidir. en az 40 yıl hatrı kalacaktır.
  • ilk buluşmamız 7 8 saat falan sürmüştü ve eşim yemek yemeyi unutmuştu. belki parası yoktur diye söyleyememistim acıktım diye. bakkaldan aldıklarımızı parkta yemiştik. eve gider gitmez yemek yemiştim. meğerse o da heyecandan unutmuş yemek yemeyi. şimdikilerse ne geçirirsem o kar diyor...
  • şu an öyle biri yok ama başlığı görmemle bu olmayan şahsın hanesine direk artı yazdım. çay olsa olmazdı.
  • kahveyi güzel yapan kişidir
  • şöyle bir deniz kıyısında veya sahilde, kamp sandalyesi de varsa değmesin kimse keyiflerine.
    elit, kasıntı mekanlarda takilmaktan daha samimi, daha doğal ve keyifli bence.
  • bu tip kızların bir üst leveli buluşmaya gelirken belki açsındır diye poaça yapıp getirenidir. böyle kız bulursanız uçaktan atlayarak havada evlenme teklifi edin. değerini bilmeyen gerizekalıdır.
hesabın var mı? giriş yap